Logi sisse Registreeru

Indemo vs Nectaro

Kumb platvorm toimib 2026. aastal paremini? Anonümiseeritud andmed tõelistest investorite portfellidest P2P Dashis: tootlus, meelestatus ja faktid kõrvuti.

Võrdlus lühidalt

Kõrgem mediaantootlus

10,7% edu

Paremad viimased 12 kuud

11,5% edu

Rohkem jälgitud investoreid

26 rohkem

Rohkem investoreid, kes raha lisavad

20,1% edu

Kogukonna andmed võrdluses

Seisuga 13. oktoober 2026

Indemo logo Indemo Nectaro logo Nectaro
Kogukonna edetabel 2026 16. koht 28-st 4. koht 28-st
Mediaan-puhastootlus (XIRR) 5,6% 16,4%
Mediaan cash drag 1,0% 1,3%
Investorid P2P Dashis 534 560
Portfellide koguväärtus 2,8 mln € 4,41 mln €
Kokku teenitud intressid 37,2 tuh € 458 tuh €

Platvormide faktid

Asutatud 2022 2023
Peakorter 🇱🇻 Läti 🇱🇻 Läti
Reguleeritud Jah Jah
Tagasiostgarantii Ei Jah
Järelturg Ei Ei
Auto-Invest Jah Jah

Tootlus aasta-aastalt

Mediaan-netotootlus kalendriaastate kaupa, portfellidest, mis kumbagi platvormi jälgivad.

Indemo

4,0%

Viimased 12 kuud · Kogu aeg 5,6%

20 investorit

Nectaro

15,4%

Viimased 12 kuud · Kogu aeg 16,4%

100 investorit

5,9%

23,0%

2024

6,3%

17,0%

2025

3,1%

14,9%

2026

Indemo Nectaro

Nectaro oli ees 3 aastal 3-st, mille kohta on andmeid mõlemal platvormil.

Kui kaugel investorid üksteisest on

Riba katab keskmised 50 % investoritest, tähis on mediaan.

Indemo logo Indemo

Keskmised 50% investoritest: 3,6% – 10,3%

Mediaan-puhastootlus (XIRR): 5,6%

Nectaro logo Nectaro

Keskmised 50% investoritest: 14,7% – 19,0%

Mediaan-puhastootlus (XIRR): 16,4%

Nectaro investorid on üksteisele lähemal: 4,3% 25. ja 75. protsentiili vahel, 6,7% asemel.

Mida investorid edasi plaanivad

Strateegia, mille iga investor platvormi kohta märkis, raha lisamisest väljumiseni.

Indemo logo Indemo

44% · Põhineb 170 märgitud strateegial

Nectaro logo Nectaro

64% · Põhineb 173 märgitud strateegial

Suurendada Reinvesteerida Hoida Vähendada Väljuda

Kuhu raha liigub

Sissemaksed miinus väljamaksed kuus viimase aasta jooksul, kõigi platvormi jälgivate investorite peale.

Indemo logo Indemo

+1 344 905 €

Netovoog, viimased 12 kuud

nov 2025 okt 2026

+204 jälgitud investorit aasta jooksul

Nectaro logo Nectaro

+2 133 857 €

Netovoog, viimased 12 kuud

nov 2025 okt 2026

+279 jälgitud investorit aasta jooksul

Sissevool Väljavool

Investorid, kes jälgivad mõlemat

289 investorit jälgib mõlemat platvormi.

54% Indemo investoritest jälgib ka platvormi Nectaro.

52% Nectaro investoritest jälgib ka platvormi Indemo.

Mida andmed ütlevad

Mõõdetuna tõeliste portfellide järgi P2P Dashis pakub Nectaro praegu kõrgemat netotootluse mediaani: 16,4% versus 5,6% platvormil Indemo.

Investorite meelestatus soosib praegu platvormi Nectaro: 64% märgitud strateegiatest on „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 44% platvormil Indemo.

Nectaro on P2P Dashis suurem platvorm, mida jälgib 560 investorit, võrreldes 534 investoriga platvormil Indemo.

Anonümiseeritud, igal öösel koondatud kogukonnaandmed P2P Dashi portfellidest. Varasem tootlus ei taga tulevasi tulemusi. See ei ole investeerimisnõustamine.

Korduma kippuvad küsimused

Vastused põhinevad P2P Dashi investorite anonümiseeritud kogukonnaandmetel.

Kumb platvorm annab kõrgema tootluse: Indemo või Nectaro?

P2P Dashi investorite seas näitab Nectaro praegu kõrgemat netotootluse mediaani (XIRR): 16,4% versus 5,6% (seisuga 13. oktoober 2026). Keskmised 50 % portfellidest teenivad 3,6% – 10,3% platvormil Indemo ja 14,7% – 19,0% platvormil Nectaro.

Kummal on viimasel ajal paremini läinud, Indemo või Nectaro?

Viimase 12 kuu jooksul näitab Nectaro kõrgemat mediaan-netotootlust: 15,4% vs 4,0%. Kogu perioodi peale on need 5,6% platvormil Indemo ja 16,4% platvormil Nectaro (seisuga 13. oktoober 2026).

Kuhu investorid praegu uut raha paigutavad, Indemo või Nectaro?

Seisuga 13. oktoober 2026 on 44% märgitud strateegiatest platvormil Indemo „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 64% platvormil Nectaro.

Kas investorid kasutavad Indemo ja Nectaro korraga?

289 investorit P2P Dashis jälgib mõlemat platvormi. 54% Indemo investoritest hoiab portfellis ka platvormi Nectaro.

Kuidas võrrelda oma tootlust platvormidel Indemo ja Nectaro?

Importige oma tehingueksporid mõlemalt platvormilt tasuta P2P Dashi. Saate oma tegeliku netotootluse (XIRR), cash drag'i ja tulud platvormide kaupa, otse võrreldavad ühes töölauas.

Nende andmete kohta: Selle lehe arvud on koondatud anonümiseeritud andmetest, mille P2P Dashi kasutajad ise impordivad, ning platvormide andmetest, mida hoiame käsitsi ajakohasena. Kontrollime mõlemat, kuid ei saa tagada, et need on täielikud või veatud. Märkasid viga? Kirjuta aadressile tim@newnow.de ja me parandame selle.

Teie enda numbrid kõrvuti

Importige oma portfellid mõlemalt platvormilt tasuta ja P2P Dash näitab teie tegelikku netotootlust (XIRR), cash drag'i ja tulusid, platvormide kaupa ja koos.