Ielogoties Reģistrēties

Maclear vs Ventus Energy

Kura platforma 2026. gadā darbojas labāk? Anonimizēti dati no īstiem investoru portfeļiem P2P Dash: atdeve, noskaņojums un fakti blakus.

Salīdzinājums īsumā

Augstāka mediānas atdeve

3,4% pārsvars

Labāki pēdējie 12 mēneši

7,2% pārsvars

Vairāk sekoto investoru

par 243 vairāk

Vairāk investoru, kas papildina

10,9% pārsvars

Kopienas datu salīdzinājums

Uz 2026. gada 13. oktobris

Maclear logo Maclear Ventus Energy logo Ventus Energy
Kopienas reitings 2026 24. vieta no 28 27. vieta no 28
Mediānā neto atdeve (XIRR) 23,5% 26,9%
Mediānais cash drag 3,7% 0,5%
Investori P2P Dash 455 698
Kopējā portfeļu vērtība 4,37 milj. € 8,96 milj. €
Kopā nopelnītie procenti 619 tūkst. € 1,48 milj. €

Platformu fakti

Dibināta 2023 2024
Galvenā mītne 🇨🇭 Šveice 🇪🇪 Igaunija
Regulēta Jā Nē
Atpirkšanas garantija Nē Nē
Otrreizējais tirgus Jā Nē
Auto-Invest Jā Nē

Atdeve gadu pēc gada

Mediānas neto atdeve katrā kalendārajā gadā, no portfeļiem, kas seko katrai platformai.

Maclear

23,0%

Pēdējie 12 mēneši · Visā periodā 23,5%

88 investori

Ventus Energy

15,7%

Pēdējie 12 mēneši · Visā periodā 26,9%

7 investori

20,6%

29,3%

2025

22,3%

19,6%

2026

Maclear Ventus Energy

2 kopīgajos gados katra platforma bija priekšā 1.

Ventus Energy ir augstāka mediāna visā periodā, taču pēdējos 12 mēnešos priekšā ir Maclear.

Cik tālu investori ir viens no otra

Josla aptver vidējos 50 % investoru, atzīme ir mediāna.

Maclear logo Maclear

Vidējie 50 % investoru: 17,9% – 28,8%

Mediānā neto atdeve (XIRR): 23,5%

Ventus Energy logo Ventus Energy

Vidējie 50 % investoru: 24,9% – 30,9%

Mediānā neto atdeve (XIRR): 26,9%

Ventus Energy investori ir tuvāk viens otram: 6,0% starp 25. un 75. procentili, pretstatā 10,9%.

Ko investori plāno darīt tālāk

Stratēģija, ko katrs investors norādīja platformai, no papildināšanas līdz iziešanai.

Maclear logo Maclear

30% · Balstīts uz 116 norādītajām stratēģijām

Ventus Energy logo Ventus Energy

19% · Balstīts uz 208 norādītajām stratēģijām

Palielināt Reinvestēt Turēt Samazināt Iziet

Uz kurieni plūst nauda

Iemaksas mīnus izmaksas katru mēnesi pēdējā gada laikā, visiem investoriem, kas seko katrai platformai.

Maclear logo Maclear

+1 408 693 €

Neto plūsma, pēdējie 12 mēneši

2025. g. nov. 2026. g. okt.

+156 sekotie investori gada laikā

Ventus Energy logo Ventus Energy

+1 716 334 €

Neto plūsma, pēdējie 12 mēneši

2025. g. nov. 2026. g. okt.

+168 sekotie investori gada laikā

Ieplūde Izplūde

Investori, kas seko abām

211 investori seko abām platformām.

46% Maclear investoru seko arī Ventus Energy.

30% Ventus Energy investoru seko arī Maclear.

Ko rāda dati

Mērot pēc īstiem portfeļiem P2P Dash, Ventus Energy pašlaik nodrošina augstāku neto atdeves mediānu: 26,9% pret 23,5% platformā Maclear.

Investoru noskaņojums pašlaik ir par labu Maclear: 30% norādīto stratēģiju ir “pievienot līdzekļus” vai “reinvestēt”, pret 19% platformā Ventus Energy.

Ventus Energy ir lielākā platforma P2P Dash, kurai seko 698 investori, salīdzinot ar 455 platformā Maclear.

Anonimizēti, katru nakti apkopoti kopienas dati no P2P Dash portfeļiem. Iepriekšējie rezultāti negarantē nākotnes rezultātus. Tas nav ieguldījumu padoms.

Biežāk uzdotie jautājumi

Atbildes balstītas uz anonimizētiem P2P Dash investoru kopienas datiem.

Kura platforma dod augstāku atdevi: Maclear vai Ventus Energy?

Starp P2P Dash investoriem Ventus Energy pašlaik uzrāda augstāku neto atdeves mediānu (XIRR): 26,9% pret 23,5% (uz 2026. gada 13. oktobris). Vidējie 50 % portfeļu nopelna 17,9% – 28,8% platformā Maclear un 24,9% – 30,9% platformā Ventus Energy.

Kurai pēdējā laikā veicas labāk, Maclear vai Ventus Energy?

Pēdējos 12 mēnešos Maclear uzrāda augstāku mediānas neto atdevi: 23,0% pret 15,7%. Visā periodā tie ir 23,5% platformā Maclear un 26,9% platformā Ventus Energy (dati uz 2026. gada 13. oktobris).

Kur investori pašlaik iegulda jaunu naudu, Maclear vai Ventus Energy?

Uz 2026. gada 13. oktobris 30% norādīto stratēģiju platformā Maclear ir “pievienot līdzekļus” vai “reinvestēt”, pret 19% platformā Ventus Energy.

Vai investori izmanto Maclear un Ventus Energy vienlaikus?

211 investori P2P Dash seko abām platformām. 46% Maclear investoru portfelī ir arī Ventus Energy.

Kā salīdzināt savu atdevi platformās Maclear un Ventus Energy?

Bez maksas importējiet savu darījumu eksportus no abām platformām P2P Dash. Jūs iegūsiet savu patieso neto atdevi (XIRR), cash drag un ienākumus katrai platformai, tieši salīdzināmus vienā panelī.

Par šiem datiem: Šīs lapas skaitļi ir apkopoti no anonimizētiem datiem, ko P2P Dash lietotāji importē paši, un no platformu informācijas, ko uzturam manuāli. Mēs pārbaudām abus, taču nevaram garantēt, ka tie ir pilnīgi vai bez kļūdām. Pamanījāt kļūdu? Rakstiet uz tim@newnow.de, un mēs to izlabosim.

Jūsu paša skaitļi blakus

Bez maksas importējiet savus portfeļus no abām platformām, un P2P Dash parādīs jūsu patieso neto atdevi (XIRR), cash drag un ienākumus, katrai platformai un kopā.