Asterra Estate vs Maclear
Kura platforma 2026. gadā darbojas labāk? Anonimizēti dati no īstiem investoru portfeļiem P2P Dash: atdeve, noskaņojums un fakti blakus.
Kopienas datu salīdzinājums
Uz 2026. gada 13. oktobris
| | | |
|---|---|---|
| Kopienas reitings 2026 | 23. vieta no 28 | 24. vieta no 28 |
| Mediānā neto atdeve (XIRR) | 23,3% | 23,5% |
| Mediānais cash drag | 0,5% | 3,7% |
| Investori P2P Dash | 293 | 455 |
| Kopējā portfeļu vērtība | 2,02 milj. € | 4,37 milj. € |
| Kopā nopelnītie procenti | 221 tūkst. € | 619 tūkst. € |
Platformu fakti
| Dibināta | 2025 | 2023 |
| Galvenā mītne | 🇪🇪 Igaunija | 🇨🇭 Šveice |
| Regulēta | Nē | Jā |
| Atpirkšanas garantija | Nē | Nē |
| Otrreizējais tirgus | Nē | Jā |
| Auto-Invest | Nē | Jā |
Atdeve gadu pēc gada
Mediānas neto atdeve katrā kalendārajā gadā, no portfeļiem, kas seko katrai platformai.
Asterra Estate
18,0%
Pēdējie 12 mēneši · Visā periodā 23,3%
60 investori
Maclear
23,0%
Pēdējie 12 mēneši · Visā periodā 23,5%
88 investori
30,9%
20,6%
2025
19,0%
22,3%
2026
2 kopīgajos gados katra platforma bija priekšā 1.
Cik tālu investori ir viens no otra
Josla aptver vidējos 50 % investoru, atzīme ir mediāna.
Vidējie 50 % investoru: 22,0% – 28,1%
Mediānā neto atdeve (XIRR): 23,3%
Vidējie 50 % investoru: 17,9% – 28,8%
Mediānā neto atdeve (XIRR): 23,5%
Asterra Estate investori ir tuvāk viens otram: 6,1% starp 25. un 75. procentili, pretstatā 10,9%.
Ko investori plāno darīt tālāk
Stratēģija, ko katrs investors norādīja platformai, no papildināšanas līdz iziešanai.
23% · Balstīts uz 91 norādītajām stratēģijām
30% · Balstīts uz 116 norādītajām stratēģijām
Uz kurieni plūst nauda
Iemaksas mīnus izmaksas katru mēnesi pēdējā gada laikā, visiem investoriem, kas seko katrai platformai.
+906 676 €
Neto plūsma, pēdējie 12 mēneši
+114 sekotie investori gada laikā
+1 408 693 €
Neto plūsma, pēdējie 12 mēneši
+156 sekotie investori gada laikā
Investori, kas seko abām
101 investori seko abām platformām.
34% Asterra Estate investoru seko arī Maclear.
22% Maclear investoru seko arī Asterra Estate.
Ko rāda dati
Abas platformas pašlaik nodrošina līdzīgu neto atdeves mediānu: 23,3% platformā Asterra Estate pret 23,5% platformā Maclear.
Investoru noskaņojums pašlaik ir par labu Maclear: 30% norādīto stratēģiju ir “pievienot līdzekļus” vai “reinvestēt”, pret 23% platformā Asterra Estate.
Maclear ir lielākā platforma P2P Dash, kurai seko 455 investori, salīdzinot ar 293 platformā Asterra Estate.
Anonimizēti, katru nakti apkopoti kopienas dati no P2P Dash portfeļiem. Iepriekšējie rezultāti negarantē nākotnes rezultātus. Tas nav ieguldījumu padoms.
Biežāk uzdotie jautājumi
Atbildes balstītas uz anonimizētiem P2P Dash investoru kopienas datiem.
Kura platforma dod augstāku atdevi: Asterra Estate vai Maclear?
Starp P2P Dash investoriem Maclear pašlaik uzrāda augstāku neto atdeves mediānu (XIRR): 23,5% pret 23,3% (uz 2026. gada 13. oktobris). Vidējie 50 % portfeļu nopelna 22,0% – 28,1% platformā Asterra Estate un 17,9% – 28,8% platformā Maclear.
Kurai pēdējā laikā veicas labāk, Asterra Estate vai Maclear?
Pēdējos 12 mēnešos Maclear uzrāda augstāku mediānas neto atdevi: 23,0% pret 18,0%. Visā periodā tie ir 23,3% platformā Asterra Estate un 23,5% platformā Maclear (dati uz 2026. gada 13. oktobris).
Kur investori pašlaik iegulda jaunu naudu, Asterra Estate vai Maclear?
Uz 2026. gada 13. oktobris 23% norādīto stratēģiju platformā Asterra Estate ir “pievienot līdzekļus” vai “reinvestēt”, pret 30% platformā Maclear.
Vai investori izmanto Asterra Estate un Maclear vienlaikus?
101 investori P2P Dash seko abām platformām. 34% Asterra Estate investoru portfelī ir arī Maclear.
Kā salīdzināt savu atdevi platformās Asterra Estate un Maclear?
Bez maksas importējiet savu darījumu eksportus no abām platformām P2P Dash. Jūs iegūsiet savu patieso neto atdevi (XIRR), cash drag un ienākumus katrai platformai, tieši salīdzināmus vienā panelī.
Par šiem datiem: Šīs lapas skaitļi ir apkopoti no anonimizētiem datiem, ko P2P Dash lietotāji importē paši, un no platformu informācijas, ko uzturam manuāli. Mēs pārbaudām abus, taču nevaram garantēt, ka tie ir pilnīgi vai bez kļūdām. Pamanījāt kļūdu? Rakstiet uz tim@newnow.de, un mēs to izlabosim.
Jūsu paša skaitļi blakus
Bez maksas importējiet savus portfeļus no abām platformām, un P2P Dash parādīs jūsu patieso neto atdevi (XIRR), cash drag un ienākumus, katrai platformai un kopā.