Logi sisse Registreeru

Estateguru vs Robocash

Kumb platvorm toimib 2026. aastal paremini? Anonümiseeritud andmed tõelistest investorite portfellidest P2P Dashis: tootlus, meelestatus ja faktid kõrvuti.

Võrdlus lühidalt

Kõrgem mediaantootlus

4,6% edu

Paremad viimased 12 kuud

13,9% edu

Rohkem jälgitud investoreid

100 rohkem

Rohkem investoreid, kes raha lisavad

28,9% edu

Kogukonna andmed võrdluses

Seisuga 13. oktoober 2026

Estateguru logo Estateguru Robocash logo Robocash
Kogukonna edetabel 2026 28. koht 28-st 25. koht 28-st
Mediaan-puhastootlus (XIRR) 5,6% 10,2%
Mediaan cash drag 4,8% 3,0%
Investorid P2P Dashis 180 280
Portfellide koguväärtus 1,43 mln € 1,3 mln €
Kokku teenitud intressid 396 tuh € 769 tuh €

Platvormide faktid

Asutatud 2013 2017
Peakorter 🇪🇪 Eesti 🇭🇷 Horvaatia
Reguleeritud Jah Ei
Tagasiostgarantii Ei Jah
Järelturg Jah Jah
Auto-Invest Jah Jah

Tootlus aasta-aastalt

Mediaan-netotootlus kalendriaastate kaupa, portfellidest, mis kumbagi platvormi jälgivad.

Estateguru

−4,2%

Viimased 12 kuud · Kogu aeg 5,6%

36 investorit

Robocash

9,7%

Viimased 12 kuud · Kogu aeg 10,2%

68 investorit

7,7%

13,3%

2017

6,1%

11,0%

2018

9,5%

12,2%

2019

8,7%

12,5%

2020

8,7%

12,4%

2021

7,1%

12,4%

2022

6,4%

11,5%

2023

5,8%

10,3%

2024

1,5%

9,9%

2025

−4,8%

9,5%

2026

Estateguru Robocash

Robocash oli ees 10 aastal 10-st, mille kohta on andmeid mõlemal platvormil.

Kui kaugel investorid üksteisest on

Riba katab keskmised 50 % investoritest, tähis on mediaan.

Estateguru logo Estateguru

Keskmised 50% investoritest: 3,8% – 7,2%

Mediaan-puhastootlus (XIRR): 5,6%

Robocash logo Robocash

Keskmised 50% investoritest: 9,2% – 11,3%

Mediaan-puhastootlus (XIRR): 10,2%

Robocash investorid on üksteisele lähemal: 2,1% 25. ja 75. protsentiili vahel, 3,4% asemel.

Mida investorid edasi plaanivad

Strateegia, mille iga investor platvormi kohta märkis, raha lisamisest väljumiseni.

Estateguru logo Estateguru

4% · Põhineb 73 märgitud strateegial

Robocash logo Robocash

33% · Põhineb 100 märgitud strateegial

Suurendada Reinvesteerida Hoida Vähendada Väljuda

Kuhu raha liigub

Sissemaksed miinus väljamaksed kuus viimase aasta jooksul, kõigi platvormi jälgivate investorite peale.

Estateguru logo Estateguru

+581 776 €

Netovoog, viimased 12 kuud

nov 2025 okt 2026

+4 jälgitud investorit aasta jooksul

Robocash logo Robocash

−163 937 €

Netovoog, viimased 12 kuud

nov 2025 okt 2026

+31 jälgitud investorit aasta jooksul

Sissevool Väljavool

Investorid, kes jälgivad mõlemat

78 investorit jälgib mõlemat platvormi.

43% Estateguru investoritest jälgib ka platvormi Robocash.

28% Robocash investoritest jälgib ka platvormi Estateguru.

Mida andmed ütlevad

Mõõdetuna tõeliste portfellide järgi P2P Dashis pakub Robocash praegu kõrgemat netotootluse mediaani: 10,2% versus 5,6% platvormil Estateguru.

Investorite meelestatus soosib praegu platvormi Robocash: 33% märgitud strateegiatest on „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 4% platvormil Estateguru.

Robocash on P2P Dashis suurem platvorm, mida jälgib 280 investorit, võrreldes 180 investoriga platvormil Estateguru.

Anonümiseeritud, igal öösel koondatud kogukonnaandmed P2P Dashi portfellidest. Varasem tootlus ei taga tulevasi tulemusi. See ei ole investeerimisnõustamine.

Korduma kippuvad küsimused

Vastused põhinevad P2P Dashi investorite anonümiseeritud kogukonnaandmetel.

Kumb platvorm annab kõrgema tootluse: Estateguru või Robocash?

P2P Dashi investorite seas näitab Robocash praegu kõrgemat netotootluse mediaani (XIRR): 10,2% versus 5,6% (seisuga 13. oktoober 2026). Keskmised 50 % portfellidest teenivad 3,8% – 7,2% platvormil Estateguru ja 9,2% – 11,3% platvormil Robocash.

Kummal on viimasel ajal paremini läinud, Estateguru või Robocash?

Viimase 12 kuu jooksul näitab Robocash kõrgemat mediaan-netotootlust: 9,7% vs −4,2%. Kogu perioodi peale on need 5,6% platvormil Estateguru ja 10,2% platvormil Robocash (seisuga 13. oktoober 2026).

Kuhu investorid praegu uut raha paigutavad, Estateguru või Robocash?

Seisuga 13. oktoober 2026 on 4% märgitud strateegiatest platvormil Estateguru „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 33% platvormil Robocash.

Kas investorid kasutavad Estateguru ja Robocash korraga?

78 investorit P2P Dashis jälgib mõlemat platvormi. 43% Estateguru investoritest hoiab portfellis ka platvormi Robocash.

Kuidas võrrelda oma tootlust platvormidel Estateguru ja Robocash?

Importige oma tehingueksporid mõlemalt platvormilt tasuta P2P Dashi. Saate oma tegeliku netotootluse (XIRR), cash drag'i ja tulud platvormide kaupa, otse võrreldavad ühes töölauas.

Nende andmete kohta: Selle lehe arvud on koondatud anonümiseeritud andmetest, mille P2P Dashi kasutajad ise impordivad, ning platvormide andmetest, mida hoiame käsitsi ajakohasena. Kontrollime mõlemat, kuid ei saa tagada, et need on täielikud või veatud. Märkasid viga? Kirjuta aadressile tim@newnow.de ja me parandame selle.

Teie enda numbrid kõrvuti

Importige oma portfellid mõlemalt platvormilt tasuta ja P2P Dash näitab teie tegelikku netotootlust (XIRR), cash drag'i ja tulusid, platvormide kaupa ja koos.