Monefit vs Ventus Energy
Kumb platvorm toimib 2026. aastal paremini? Anonümiseeritud andmed tõelistest investorite portfellidest P2P Dashis: tootlus, meelestatus ja faktid kõrvuti.
Võrdlus lühidalt
Kogukonna andmed võrdluses
Seisuga 13. oktoober 2026
| | | |
|---|---|---|
| Kogukonna edetabel 2026 | 3. koht 28-st | 27. koht 28-st |
| Mediaan-puhastootlus (XIRR) | 8,5% | 26,9% |
| Mediaan cash drag | 0,0% | 0,5% |
| Investorid P2P Dashis | 994 | 698 |
| Portfellide koguväärtus | 10,8 mln € | 8,96 mln € |
| Kokku teenitud intressid | 644 tuh € | 1,48 mln € |
Platvormide faktid
| Asutatud | 2022 | 2024 |
| Peakorter | 🇪🇪 Eesti | 🇪🇪 Eesti |
| Reguleeritud | Jah | Ei |
| Tagasiostgarantii | Ei | Ei |
| Järelturg | Ei | Ei |
| Auto-Invest | Jah | Ei |
Tootlus aasta-aastalt
Mediaan-netotootlus kalendriaastate kaupa, portfellidest, mis kumbagi platvormi jälgivad.
Monefit
8,6%
Viimased 12 kuud · Kogu aeg 8,5%
144 investorit
Ventus Energy
15,7%
Viimased 12 kuud · Kogu aeg 26,9%
7 investorit
8,4%
29,3%
2025
9,0%
19,6%
2026
Ventus Energy oli ees 2 aastal 2-st, mille kohta on andmeid mõlemal platvormil.
Kui kaugel investorid üksteisest on
Riba katab keskmised 50 % investoritest, tähis on mediaan.
Keskmised 50% investoritest: 7,7% – 9,6%
Mediaan-puhastootlus (XIRR): 8,5%
Keskmised 50% investoritest: 24,9% – 30,9%
Mediaan-puhastootlus (XIRR): 26,9%
Monefit investorid on üksteisele lähemal: 1,8% 25. ja 75. protsentiili vahel, 6,0% asemel.
Mida investorid edasi plaanivad
Strateegia, mille iga investor platvormi kohta märkis, raha lisamisest väljumiseni.
67% · Põhineb 251 märgitud strateegial
19% · Põhineb 208 märgitud strateegial
Kuhu raha liigub
Sissemaksed miinus väljamaksed kuus viimase aasta jooksul, kõigi platvormi jälgivate investorite peale.
+5 449 758 €
Netovoog, viimased 12 kuud
+494 jälgitud investorit aasta jooksul
+1 716 334 €
Netovoog, viimased 12 kuud
+168 jälgitud investorit aasta jooksul
Investorid, kes jälgivad mõlemat
425 investorit jälgib mõlemat platvormi.
43% Monefit investoritest jälgib ka platvormi Ventus Energy.
61% Ventus Energy investoritest jälgib ka platvormi Monefit.
Mida andmed ütlevad
Mõõdetuna tõeliste portfellide järgi P2P Dashis pakub Ventus Energy praegu kõrgemat netotootluse mediaani: 26,9% versus 8,5% platvormil Monefit.
Investorite meelestatus soosib praegu platvormi Monefit: 67% märgitud strateegiatest on „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 19% platvormil Ventus Energy.
Monefit on P2P Dashis suurem platvorm, mida jälgib 994 investorit, võrreldes 698 investoriga platvormil Ventus Energy.
Anonümiseeritud, igal öösel koondatud kogukonnaandmed P2P Dashi portfellidest. Varasem tootlus ei taga tulevasi tulemusi. See ei ole investeerimisnõustamine.
Korduma kippuvad küsimused
Vastused põhinevad P2P Dashi investorite anonümiseeritud kogukonnaandmetel.
Kumb platvorm annab kõrgema tootluse: Monefit või Ventus Energy?
P2P Dashi investorite seas näitab Ventus Energy praegu kõrgemat netotootluse mediaani (XIRR): 26,9% versus 8,5% (seisuga 13. oktoober 2026). Keskmised 50 % portfellidest teenivad 7,7% – 9,6% platvormil Monefit ja 24,9% – 30,9% platvormil Ventus Energy.
Kummal on viimasel ajal paremini läinud, Monefit või Ventus Energy?
Viimase 12 kuu jooksul näitab Ventus Energy kõrgemat mediaan-netotootlust: 15,7% vs 8,6%. Kogu perioodi peale on need 8,5% platvormil Monefit ja 26,9% platvormil Ventus Energy (seisuga 13. oktoober 2026).
Kuhu investorid praegu uut raha paigutavad, Monefit või Ventus Energy?
Seisuga 13. oktoober 2026 on 67% märgitud strateegiatest platvormil Monefit „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 19% platvormil Ventus Energy.
Kas investorid kasutavad Monefit ja Ventus Energy korraga?
425 investorit P2P Dashis jälgib mõlemat platvormi. 61% Ventus Energy investoritest hoiab portfellis ka platvormi Monefit.
Kuidas võrrelda oma tootlust platvormidel Monefit ja Ventus Energy?
Importige oma tehingueksporid mõlemalt platvormilt tasuta P2P Dashi. Saate oma tegeliku netotootluse (XIRR), cash drag'i ja tulud platvormide kaupa, otse võrreldavad ühes töölauas.
Nende andmete kohta: Selle lehe arvud on koondatud anonümiseeritud andmetest, mille P2P Dashi kasutajad ise impordivad, ning platvormide andmetest, mida hoiame käsitsi ajakohasena. Kontrollime mõlemat, kuid ei saa tagada, et need on täielikud või veatud. Märkasid viga? Kirjuta aadressile tim@newnow.de ja me parandame selle.
Teie enda numbrid kõrvuti
Importige oma portfellid mõlemalt platvormilt tasuta ja P2P Dash näitab teie tegelikku netotootlust (XIRR), cash drag'i ja tulusid, platvormide kaupa ja koos.