Logi sisse Registreeru

Monefit vs Viainvest

Kumb platvorm toimib 2026. aastal paremini? Anonümiseeritud andmed tõelistest investorite portfellidest P2P Dashis: tootlus, meelestatus ja faktid kõrvuti.

Võrdlus lühidalt

Kõrgem mediaantootlus

3,5% edu

Paremad viimased 12 kuud

3,3% edu

Rohkem jälgitud investoreid

440 rohkem

Rohkem investoreid, kes raha lisavad

14,2% edu

Kogukonna andmed võrdluses

Seisuga 13. oktoober 2026

Monefit logo Monefit Viainvest logo Viainvest
Kogukonna edetabel 2026 3. koht 28-st 14. koht 28-st
Mediaan-puhastootlus (XIRR) 8,5% 12,0%
Mediaan cash drag 0,0% 2,1%
Investorid P2P Dashis 994 554
Portfellide koguväärtus 10,8 mln € 3,58 mln €
Kokku teenitud intressid 644 tuh € 963 tuh €

Platvormide faktid

Asutatud 2022 2016
Peakorter 🇪🇪 Eesti 🇱🇻 Läti
Reguleeritud Jah Jah
Tagasiostgarantii Ei Jah
Järelturg Ei Ei
Auto-Invest Jah Jah

Tootlus aasta-aastalt

Mediaan-netotootlus kalendriaastate kaupa, portfellidest, mis kumbagi platvormi jälgivad.

Monefit

8,6%

Viimased 12 kuud · Kogu aeg 8,5%

144 investorit

Viainvest

11,9%

Viimased 12 kuud · Kogu aeg 12,0%

171 investorit

9,7%

12,7%

2023

7,9%

12,8%

2024

8,4%

12,1%

2025

9,0%

11,8%

2026

Monefit Viainvest

Viainvest oli ees 4 aastal 4-st, mille kohta on andmeid mõlemal platvormil.

Kui kaugel investorid üksteisest on

Riba katab keskmised 50 % investoritest, tähis on mediaan.

Monefit logo Monefit

Keskmised 50% investoritest: 7,7% – 9,6%

Mediaan-puhastootlus (XIRR): 8,5%

Viainvest logo Viainvest

Keskmised 50% investoritest: 11,3% – 12,6%

Mediaan-puhastootlus (XIRR): 12,0%

Viainvest investorid on üksteisele lähemal: 1,2% 25. ja 75. protsentiili vahel, 1,8% asemel.

Mida investorid edasi plaanivad

Strateegia, mille iga investor platvormi kohta märkis, raha lisamisest väljumiseni.

Monefit logo Monefit

67% · Põhineb 251 märgitud strateegial

Viainvest logo Viainvest

53% · Põhineb 173 märgitud strateegial

Suurendada Reinvesteerida Hoida Vähendada Väljuda

Kuhu raha liigub

Sissemaksed miinus väljamaksed kuus viimase aasta jooksul, kõigi platvormi jälgivate investorite peale.

Monefit logo Monefit

+5 449 758 €

Netovoog, viimased 12 kuud

nov 2025 okt 2026

+494 jälgitud investorit aasta jooksul

Viainvest logo Viainvest

+154 428 €

Netovoog, viimased 12 kuud

nov 2025 okt 2026

+142 jälgitud investorit aasta jooksul

Sissevool Väljavool

Investorid, kes jälgivad mõlemat

341 investorit jälgib mõlemat platvormi.

34% Monefit investoritest jälgib ka platvormi Viainvest.

62% Viainvest investoritest jälgib ka platvormi Monefit.

Mida andmed ütlevad

Mõõdetuna tõeliste portfellide järgi P2P Dashis pakub Viainvest praegu kõrgemat netotootluse mediaani: 12,0% versus 8,5% platvormil Monefit.

Investorite meelestatus soosib praegu platvormi Monefit: 67% märgitud strateegiatest on „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 53% platvormil Viainvest.

Monefit on P2P Dashis suurem platvorm, mida jälgib 994 investorit, võrreldes 554 investoriga platvormil Viainvest.

Anonümiseeritud, igal öösel koondatud kogukonnaandmed P2P Dashi portfellidest. Varasem tootlus ei taga tulevasi tulemusi. See ei ole investeerimisnõustamine.

Korduma kippuvad küsimused

Vastused põhinevad P2P Dashi investorite anonümiseeritud kogukonnaandmetel.

Kumb platvorm annab kõrgema tootluse: Monefit või Viainvest?

P2P Dashi investorite seas näitab Viainvest praegu kõrgemat netotootluse mediaani (XIRR): 12,0% versus 8,5% (seisuga 13. oktoober 2026). Keskmised 50 % portfellidest teenivad 7,7% – 9,6% platvormil Monefit ja 11,3% – 12,6% platvormil Viainvest.

Kummal on viimasel ajal paremini läinud, Monefit või Viainvest?

Viimase 12 kuu jooksul näitab Viainvest kõrgemat mediaan-netotootlust: 11,9% vs 8,6%. Kogu perioodi peale on need 8,5% platvormil Monefit ja 12,0% platvormil Viainvest (seisuga 13. oktoober 2026).

Kuhu investorid praegu uut raha paigutavad, Monefit või Viainvest?

Seisuga 13. oktoober 2026 on 67% märgitud strateegiatest platvormil Monefit „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 53% platvormil Viainvest.

Kas investorid kasutavad Monefit ja Viainvest korraga?

341 investorit P2P Dashis jälgib mõlemat platvormi. 62% Viainvest investoritest hoiab portfellis ka platvormi Monefit.

Kuidas võrrelda oma tootlust platvormidel Monefit ja Viainvest?

Importige oma tehingueksporid mõlemalt platvormilt tasuta P2P Dashi. Saate oma tegeliku netotootluse (XIRR), cash drag'i ja tulud platvormide kaupa, otse võrreldavad ühes töölauas.

Nende andmete kohta: Selle lehe arvud on koondatud anonümiseeritud andmetest, mille P2P Dashi kasutajad ise impordivad, ning platvormide andmetest, mida hoiame käsitsi ajakohasena. Kontrollime mõlemat, kuid ei saa tagada, et need on täielikud või veatud. Märkasid viga? Kirjuta aadressile tim@newnow.de ja me parandame selle.

Teie enda numbrid kõrvuti

Importige oma portfellid mõlemalt platvormilt tasuta ja P2P Dash näitab teie tegelikku netotootlust (XIRR), cash drag'i ja tulusid, platvormide kaupa ja koos.