Inloggen Registreren

Loanch vs Quanloop

Welk platform presteert beter in 2026? Geanonimiseerde data uit echte beleggersportefeuilles op P2P Dash: rendement, sentiment en feiten naast elkaar.

Het duel in één oogopslag

Hoger mediaan rendement

1% voorsprong

Betere laatste 12 maanden

0,5% voorsprong

Meer gevolgde beleggers

257 meer

Meer beleggers die bijstorten

13% voorsprong

Communitydata vergeleken

Per 13 oktober 2026

Loanch logo Loanch Quanloop logo Quanloop
Communityranglijst 2026 Plaats 10 van 28 –
Mediaan nettorendement (XIRR) 15,6% 14,6%
Mediane cash drag 1,1% 0,0%
Beleggers op P2P Dash 383 126
Totale portefeuillewaarde € 2,12 mln. € 1,03 mln.
Totaal verdiende rente € 225K € 120K

Platformfeiten

Opgericht 2022 2020
Hoofdkantoor 🇭🇷 Kroatië 🇪🇪 Estland
Gereguleerd Nee Ja
Terugkoopgarantie Ja Nee
Secundaire markt Nee Nee
Auto-Invest Ja Ja

Rendement jaar voor jaar

Mediaan nettorendement per kalenderjaar, uit de portefeuilles die elk platform volgen.

Loanch

16,4%

Laatste 12 maanden · Sinds het begin 15,6%

78 beleggers

Quanloop

15,9%

Laatste 12 maanden · Sinds het begin 14,6%

13 beleggers

16,6%

17,0%

2024

15,8%

14,6%

2025

15,9%

14,1%

2026

Loanch Quanloop

Loanch stond voor in 2 van de 3 jaren waarvoor beide platforms cijfers hebben.

Hoe ver beleggers uit elkaar liggen

De balk beslaat de middelste 50 % van de beleggers, de markering is de mediaan.

Loanch logo Loanch

Middelste 50% van de beleggers: 14,5% – 18,1%

Mediaan nettorendement (XIRR): 15,6%

Quanloop logo Quanloop

Middelste 50% van de beleggers: 13,4% – 16,2%

Mediaan nettorendement (XIRR): 14,6%

Beleggers bij Quanloop liggen dichter bij elkaar: 2,8% tussen het 25e en 75e percentiel, tegenover 3,6%.

Wat beleggers van plan zijn

De strategie die elke belegger voor het platform opgaf, van bijstorten tot uitstappen.

Loanch logo Loanch

55% · Gebaseerd op 116 opgegeven strategieën

Quanloop logo Quanloop

68% · Gebaseerd op 44 opgegeven strategieën

Uitbreiden Herbeleggen Aanhouden Afbouwen Uitstappen

Waar het geld heen gaat

Stortingen min opnames per maand over het afgelopen jaar, over de beleggers die elk platform volgen.

Loanch logo Loanch

€ +950.724

Nettostroom, laatste 12 maanden

nov 2025 okt 2026

+174 gevolgde beleggers over het jaar

Quanloop logo Quanloop

€ +746.128

Nettostroom, laatste 12 maanden

nov 2025 okt 2026

+89 gevolgde beleggers over het jaar

Instroom Uitstroom

Beleggers die beide volgen

77 beleggers volgen beide platforms.

20% van de beleggers bij Loanch volgt ook Quanloop.

61% van de beleggers bij Quanloop volgt ook Loanch.

Wat de data zegt

Gemeten aan echte portefeuilles op P2P Dash levert Loanch momenteel het hoogste mediane nettorendement: 15,6% tegenover 14,6% bij Quanloop.

Het beleggerssentiment is momenteel in het voordeel van Quanloop: 68% van de opgegeven strategieën is “geld toevoegen” of “herinvesteren”, tegenover 55% bij Loanch.

Loanch is het grotere platform op P2P Dash, met 383 beleggers die het volgen tegenover 126 bij Quanloop.

Geanonimiseerde, elke nacht geaggregeerde communitydata uit P2P Dash-portefeuilles. In het verleden behaalde resultaten bieden geen garantie voor de toekomst. Dit is geen beleggingsadvies.

Veelgestelde vragen

Antwoorden op basis van geanonimiseerde communitydata van P2P Dash-beleggers.

Welk platform levert het hoogste rendement: Loanch of Quanloop?

Onder P2P Dash-beleggers toont Loanch momenteel het hoogste mediane nettorendement (XIRR): 15,6% tegenover 14,6% (per 13 oktober 2026). De middelste 50 % van de portefeuilles verdient 14,5% – 18,1% bij Loanch en 13,4% – 16,2% bij Quanloop.

Wie doet het de laatste tijd beter, Loanch of Quanloop?

Over de laatste 12 maanden laat Loanch het hogere mediane nettorendement zien: 16,4% tegenover 15,9%. Over de hele periode is dat 15,6% bij Loanch en 14,6% bij Quanloop (stand 13 oktober 2026).

Waar steken beleggers op dit moment nieuw geld in, Loanch of Quanloop?

Per 13 oktober 2026 is 55% van de opgegeven strategieën bij Loanch “geld toevoegen” of “herinvesteren”, tegenover 68% bij Quanloop.

Gebruiken beleggers Loanch en Quanloop tegelijk?

77 beleggers op P2P Dash volgen beide platforms. 61% van de beleggers bij Quanloop heeft ook Loanch in portefeuille.

Hoe vergelijk ik mijn eigen rendementen op Loanch en Quanloop?

Importeer je transactie-exports van beide platformen gratis in P2P Dash. Je krijgt je echte nettorendement (XIRR), cash drag en inkomsten per platform, direct vergelijkbaar in één dashboard.

Over deze data: De cijfers op deze pagina zijn samengesteld uit geanonimiseerde data die gebruikers van P2P Dash zelf importeren, aangevuld met platforminformatie die wij handmatig bijhouden. We controleren beide, maar kunnen niet garanderen dat ze volledig of foutloos zijn. Een fout gezien? Mail naar tim@newnow.de, dan corrigeren we die.

Je eigen cijfers naast elkaar

Importeer je portefeuilles van beide platformen gratis en P2P Dash toont je echte nettorendement (XIRR), cash drag en inkomsten, per platform en gecombineerd.