Inloggen Registreren

Devon vs Monefit

Welk platform presteert beter in 2026? Geanonimiseerde data uit echte beleggersportefeuilles op P2P Dash: rendement, sentiment en feiten naast elkaar.

Het duel in één oogopslag

Hoger mediaan rendement

13,4% voorsprong

Betere laatste 12 maanden

9,3% voorsprong

Meer gevolgde beleggers

653 meer

Meer beleggers die bijstorten

35,6% voorsprong

Communitydata vergeleken

Per 13 oktober 2026

Devon logo Devon Monefit logo Monefit
Communityranglijst 2026 Plaats 20 van 28 Plaats 3 van 28
Mediaan nettorendement (XIRR) 21,9% 8,5%
Mediane cash drag 0,4% 0,0%
Beleggers op P2P Dash 341 994
Totale portefeuillewaarde € 2,34 mln. € 10,8 mln.
Totaal verdiende rente € 273K € 644K

Platformfeiten

Opgericht 2025 2022
Hoofdkantoor 🇪🇪 Estland 🇪🇪 Estland
Gereguleerd Nee Ja
Terugkoopgarantie Nee Nee
Secundaire markt Nee Nee
Auto-Invest Nee Ja

Rendement jaar voor jaar

Mediaan nettorendement per kalenderjaar, uit de portefeuilles die elk platform volgen.

Devon

17,9%

Laatste 12 maanden · Sinds het begin 21,9%

75 beleggers

Monefit

8,6%

Laatste 12 maanden · Sinds het begin 8,5%

144 beleggers

24,9%

8,4%

2025

17,5%

9,0%

2026

Devon Monefit

Devon stond voor in 2 van de 2 jaren waarvoor beide platforms cijfers hebben.

Hoe ver beleggers uit elkaar liggen

De balk beslaat de middelste 50 % van de beleggers, de markering is de mediaan.

Devon logo Devon

Middelste 50% van de beleggers: 20,5% – 24,2%

Mediaan nettorendement (XIRR): 21,9%

Monefit logo Monefit

Middelste 50% van de beleggers: 7,7% – 9,6%

Mediaan nettorendement (XIRR): 8,5%

Beleggers bij Monefit liggen dichter bij elkaar: 1,8% tussen het 25e en 75e percentiel, tegenover 3,8%.

Wat beleggers van plan zijn

De strategie die elke belegger voor het platform opgaf, van bijstorten tot uitstappen.

Devon logo Devon

32% · Gebaseerd op 101 opgegeven strategieën

Monefit logo Monefit

67% · Gebaseerd op 251 opgegeven strategieën

Uitbreiden Herbeleggen Aanhouden Afbouwen Uitstappen

Waar het geld heen gaat

Stortingen min opnames per maand over het afgelopen jaar, over de beleggers die elk platform volgen.

Devon logo Devon

€ +881.743

Nettostroom, laatste 12 maanden

nov 2025 okt 2026

+125 gevolgde beleggers over het jaar

Monefit logo Monefit

€ +5.449.758

Nettostroom, laatste 12 maanden

nov 2025 okt 2026

+494 gevolgde beleggers over het jaar

Instroom Uitstroom

Beleggers die beide volgen

235 beleggers volgen beide platforms.

69% van de beleggers bij Devon volgt ook Monefit.

24% van de beleggers bij Monefit volgt ook Devon.

Wat de data zegt

Gemeten aan echte portefeuilles op P2P Dash levert Devon momenteel het hoogste mediane nettorendement: 21,9% tegenover 8,5% bij Monefit.

Het beleggerssentiment is momenteel in het voordeel van Monefit: 67% van de opgegeven strategieën is “geld toevoegen” of “herinvesteren”, tegenover 32% bij Devon.

Monefit is het grotere platform op P2P Dash, met 994 beleggers die het volgen tegenover 341 bij Devon.

Geanonimiseerde, elke nacht geaggregeerde communitydata uit P2P Dash-portefeuilles. In het verleden behaalde resultaten bieden geen garantie voor de toekomst. Dit is geen beleggingsadvies.

Veelgestelde vragen

Antwoorden op basis van geanonimiseerde communitydata van P2P Dash-beleggers.

Welk platform levert het hoogste rendement: Devon of Monefit?

Onder P2P Dash-beleggers toont Devon momenteel het hoogste mediane nettorendement (XIRR): 21,9% tegenover 8,5% (per 13 oktober 2026). De middelste 50 % van de portefeuilles verdient 20,5% – 24,2% bij Devon en 7,7% – 9,6% bij Monefit.

Wie doet het de laatste tijd beter, Devon of Monefit?

Over de laatste 12 maanden laat Devon het hogere mediane nettorendement zien: 17,9% tegenover 8,6%. Over de hele periode is dat 21,9% bij Devon en 8,5% bij Monefit (stand 13 oktober 2026).

Waar steken beleggers op dit moment nieuw geld in, Devon of Monefit?

Per 13 oktober 2026 is 32% van de opgegeven strategieën bij Devon “geld toevoegen” of “herinvesteren”, tegenover 67% bij Monefit.

Gebruiken beleggers Devon en Monefit tegelijk?

235 beleggers op P2P Dash volgen beide platforms. 69% van de beleggers bij Devon heeft ook Monefit in portefeuille.

Hoe vergelijk ik mijn eigen rendementen op Devon en Monefit?

Importeer je transactie-exports van beide platformen gratis in P2P Dash. Je krijgt je echte nettorendement (XIRR), cash drag en inkomsten per platform, direct vergelijkbaar in één dashboard.

Over deze data: De cijfers op deze pagina zijn samengesteld uit geanonimiseerde data die gebruikers van P2P Dash zelf importeren, aangevuld met platforminformatie die wij handmatig bijhouden. We controleren beide, maar kunnen niet garanderen dat ze volledig of foutloos zijn. Een fout gezien? Mail naar tim@newnow.de, dan corrigeren we die.

Je eigen cijfers naast elkaar

Importeer je portefeuilles van beide platformen gratis en P2P Dash toont je echte nettorendement (XIRR), cash drag en inkomsten, per platform en gecombineerd.