Hive5 vs Indemo
Która platforma radzi sobie lepiej w 2026? Zanonimizowane dane z prawdziwych portfeli inwestorów na P2P Dash: zwroty, nastroje i fakty obok siebie.
Dane społeczności w porównaniu
Stan na 13 października 2026
| | | |
|---|---|---|
| Ranking społeczności 2026 | 13. miejsce na 28 | 16. miejsce na 28 |
| Mediana stopy zwrotu netto (XIRR) | 14,0% | 5,6% |
| Mediana cash drag | 1,7% | 1,0% |
| Inwestorzy w P2P Dash | 276 | 534 |
| Łączna wartość portfeli | 1,28 mln € | 2,8 mln € |
| Łącznie zarobione odsetki | 440 tys. € | 37,2 tys. € |
Fakty o platformach
| Założona | 2022 | 2022 |
| Siedziba | 🇭🇷 Chorwacja | 🇱🇻 Łotwa |
| Regulowany | Nie | Tak |
| Gwarancja odkupu | Tak | Nie |
| Rynek wtórny | Tak | Nie |
| Auto-Invest | Tak | Tak |
Zwroty rok po roku
Mediana zwrotu netto w każdym roku kalendarzowym, z portfeli śledzących daną platformę.
Hive5
14,2%
Ostatnie 12 miesięcy · Cały okres 14,0%
49 inwestorów
Indemo
4,0%
Ostatnie 12 miesięcy · Cały okres 5,6%
20 inwestorów
13,7%
5,9%
2024
14,6%
6,3%
2025
13,6%
3,1%
2026
Hive5 wypadła lepiej w 3 z 3 lat, dla których obie platformy mają dane.
Jak daleko od siebie są inwestorzy
Słupek obejmuje środkowe 50 % inwestorów, znacznik to mediana.
Środkowe 50% inwestorów: 12,9% – 14,5%
Mediana stopy zwrotu netto (XIRR): 14,0%
Środkowe 50% inwestorów: 3,6% – 10,3%
Mediana stopy zwrotu netto (XIRR): 5,6%
Inwestorzy na Hive5 są bliżej siebie: 1,6% między 25. a 75. percentylem, wobec 6,7%.
Dokąd płyną pieniądze
Wpłaty minus wypłaty w każdym miesiącu ostatniego roku, wśród inwestorów śledzących daną platformę.
+501 772 €
Przepływ netto, ostatnie 12 miesięcy
+115 śledzonych inwestorów w ciągu roku
+1 344 905 €
Przepływ netto, ostatnie 12 miesięcy
+204 śledzonych inwestorów w ciągu roku
Inwestorzy śledzący obie
136 inwestorów śledzi obie platformy.
49% inwestorów Hive5 śledzi także Indemo.
25% inwestorów Indemo śledzi także Hive5.
Co mówią dane
Mierząc prawdziwymi portfelami na P2P Dash, Hive5 osiąga obecnie wyższą medianę zwrotu netto: 14,0% wobec 5,6% na Indemo.
Nastroje inwestorów sprzyjają obecnie Hive5: 51% zadeklarowanych strategii to „dopłacać” lub „reinwestować”, wobec 44% na Indemo.
Indemo to większa platforma na P2P Dash, którą śledzi 534 inwestorów wobec 276 na Hive5.
Zanonimizowane, agregowane co noc dane społeczności z portfeli P2P Dash. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów. To nie jest porada inwestycyjna.
Najczęstsze pytania
Odpowiedzi na podstawie zanonimizowanych danych społeczności inwestorów P2P Dash.
Która platforma daje wyższy zwrot: Hive5 czy Indemo?
Wśród inwestorów P2P Dash Hive5 wykazuje obecnie wyższą medianę zwrotu netto (XIRR): 14,0% wobec 5,6% (stan na 13 października 2026). Środkowe 50 % portfeli zarabia 12,9% – 14,5% na Hive5 i 3,6% – 10,3% na Indemo.
Której ostatnio idzie lepiej, Hive5 czy Indemo?
W ostatnich 12 miesiącach Hive5 pokazuje wyższą medianę zwrotu netto: 14,2% wobec 4,0%. W całym okresie jest to 14,0% na Hive5 i 5,6% na Indemo (dane z 13 października 2026).
Gdzie inwestorzy wpłacają teraz nowe pieniądze, Hive5 czy Indemo?
Na dzień 13 października 2026 51% zadeklarowanych strategii na Hive5 to „dopłacać” lub „reinwestować”, wobec 44% na Indemo.
Czy inwestorzy korzystają z Hive5 i Indemo jednocześnie?
136 inwestorów na P2P Dash śledzi obie platformy. 49% inwestorów Hive5 ma w portfelu także Indemo.
Jak porównać moje własne zwroty na Hive5 i Indemo?
Zaimportuj bezpłatnie eksporty transakcji z obu platform do P2P Dash. Otrzymasz swój rzeczywisty zwrot netto (XIRR), cash drag i przychody dla każdej platformy, bezpośrednio porównywalne w jednym panelu.
O tych danych: Liczby na tej stronie są agregowane z anonimowych danych, które użytkownicy P2P Dash sami importują, oraz z informacji o platformach, które utrzymujemy ręcznie. Sprawdzamy jedno i drugie, ale nie możemy zagwarantować, że są kompletne i wolne od błędów. Znalazłeś błąd? Napisz na tim@newnow.de, a go poprawimy.
Twoje własne liczby obok siebie
Zaimportuj bezpłatnie swoje portfele z obu platform, a P2P Dash pokaże Twój rzeczywisty zwrot netto (XIRR), cash drag i przychody, dla każdej platformy i łącznie.