Zaloguj się Zarejestruj się

Go & Grow vs LenderMarket

Która platforma radzi sobie lepiej w 2026? Zanonimizowane dane z prawdziwych portfeli inwestorów na P2P Dash: zwroty, nastroje i fakty obok siebie.

Pojedynek w skrócie

Wyższa mediana zwrotu

11,1% przewagi

Lepsze ostatnie 12 miesięcy

10,2% przewagi

Więcej śledzonych inwestorów

o 601 więcej

Więcej inwestorów dopłacających

19,8% przewagi

Dane społeczności w porównaniu

Stan na 13 października 2026

Go & Grow logo Go & Grow LenderMarket logo LenderMarket
Ranking społeczności 2026 2. miejsce na 28 17. miejsce na 28
Mediana stopy zwrotu netto (XIRR) 6,3% 17,3%
Mediana cash drag 0,0% 2,4%
Inwestorzy w P2P Dash 1031 430
Łączna wartość portfeli 10,2 mln € 2,99 mln €
Łącznie zarobione odsetki 1,28 mln € 945 tys. €

Fakty o platformach

Założona 2018 2019
Siedziba 🇪🇪 Estonia 🇮🇪 Irlandia
Regulowany Tak Tak
Gwarancja odkupu Nie Tak
Rynek wtórny Nie Nie
Auto-Invest Tak Tak

Zwroty rok po roku

Mediana zwrotu netto w każdym roku kalendarzowym, z portfeli śledzących daną platformę.

Go & Grow

6,0%

Ostatnie 12 miesięcy · Cały okres 6,3%

210 inwestorów

LenderMarket

16,2%

Ostatnie 12 miesięcy · Cały okres 17,3%

89 inwestorów

6,8%

15,9%

2021

6,8%

17,3%

2022

6,8%

17,3%

2023

6,8%

15,0%

2024

6,2%

19,5%

2025

6,0%

15,5%

2026

Go & Grow LenderMarket

LenderMarket wypadła lepiej w 6 z 6 lat, dla których obie platformy mają dane.

Jak daleko od siebie są inwestorzy

Słupek obejmuje środkowe 50 % inwestorów, znacznik to mediana.

Go & Grow logo Go & Grow

Środkowe 50% inwestorów: 6,0% – 6,6%

Mediana stopy zwrotu netto (XIRR): 6,3%

LenderMarket logo LenderMarket

Środkowe 50% inwestorów: 14,5% – 19,9%

Mediana stopy zwrotu netto (XIRR): 17,3%

Inwestorzy na Go & Grow są bliżej siebie: 0,6% między 25. a 75. percentylem, wobec 5,4%.

Co inwestorzy planują dalej

Strategia, którą każdy inwestor podał dla platformy, od dopłat po wyjście.

Go & Grow logo Go & Grow

70% · Na podstawie 288 zadeklarowanych strategii

LenderMarket logo LenderMarket

51% · Na podstawie 138 zadeklarowanych strategii

Zwiększanie Reinwestycja Utrzymanie Redukcja Wyjście

Dokąd płyną pieniądze

Wpłaty minus wypłaty w każdym miesiącu ostatniego roku, wśród inwestorów śledzących daną platformę.

Go & Grow logo Go & Grow

+2 970 935 €

Przepływ netto, ostatnie 12 miesięcy

lis 2025 paź 2026

+323 śledzonych inwestorów w ciągu roku

LenderMarket logo LenderMarket

+514 922 €

Przepływ netto, ostatnie 12 miesięcy

lis 2025 paź 2026

+153 śledzonych inwestorów w ciągu roku

Wpłaty Wypłaty

Inwestorzy śledzący obie

224 inwestorów śledzi obie platformy.

22% inwestorów Go & Grow śledzi także LenderMarket.

52% inwestorów LenderMarket śledzi także Go & Grow.

Co mówią dane

Mierząc prawdziwymi portfelami na P2P Dash, LenderMarket osiąga obecnie wyższą medianę zwrotu netto: 17,3% wobec 6,3% na Go & Grow.

Nastroje inwestorów sprzyjają obecnie Go & Grow: 70% zadeklarowanych strategii to „dopłacać” lub „reinwestować”, wobec 51% na LenderMarket.

Go & Grow to większa platforma na P2P Dash, którą śledzi 1031 inwestorów wobec 430 na LenderMarket.

Zanonimizowane, agregowane co noc dane społeczności z portfeli P2P Dash. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów. To nie jest porada inwestycyjna.

Najczęstsze pytania

Odpowiedzi na podstawie zanonimizowanych danych społeczności inwestorów P2P Dash.

Która platforma daje wyższy zwrot: Go & Grow czy LenderMarket?

Wśród inwestorów P2P Dash LenderMarket wykazuje obecnie wyższą medianę zwrotu netto (XIRR): 17,3% wobec 6,3% (stan na 13 października 2026). Środkowe 50 % portfeli zarabia 6,0% – 6,6% na Go & Grow i 14,5% – 19,9% na LenderMarket.

Której ostatnio idzie lepiej, Go & Grow czy LenderMarket?

W ostatnich 12 miesiącach LenderMarket pokazuje wyższą medianę zwrotu netto: 16,2% wobec 6,0%. W całym okresie jest to 6,3% na Go & Grow i 17,3% na LenderMarket (dane z 13 października 2026).

Gdzie inwestorzy wpłacają teraz nowe pieniądze, Go & Grow czy LenderMarket?

Na dzień 13 października 2026 70% zadeklarowanych strategii na Go & Grow to „dopłacać” lub „reinwestować”, wobec 51% na LenderMarket.

Czy inwestorzy korzystają z Go & Grow i LenderMarket jednocześnie?

224 inwestorów na P2P Dash śledzi obie platformy. 52% inwestorów LenderMarket ma w portfelu także Go & Grow.

Jak porównać moje własne zwroty na Go & Grow i LenderMarket?

Zaimportuj bezpłatnie eksporty transakcji z obu platform do P2P Dash. Otrzymasz swój rzeczywisty zwrot netto (XIRR), cash drag i przychody dla każdej platformy, bezpośrednio porównywalne w jednym panelu.

O tych danych: Liczby na tej stronie są agregowane z anonimowych danych, które użytkownicy P2P Dash sami importują, oraz z informacji o platformach, które utrzymujemy ręcznie. Sprawdzamy jedno i drugie, ale nie możemy zagwarantować, że są kompletne i wolne od błędów. Znalazłeś błąd? Napisz na tim@newnow.de, a go poprawimy.

Twoje własne liczby obok siebie

Zaimportuj bezpłatnie swoje portfele z obu platform, a P2P Dash pokaże Twój rzeczywisty zwrot netto (XIRR), cash drag i przychody, dla każdej platformy i łącznie.