Monefit vs Viainvest
Kura platforma 2026. gadā darbojas labāk? Anonimizēti dati no īstiem investoru portfeļiem P2P Dash: atdeve, noskaņojums un fakti blakus.
Kopienas datu salīdzinājums
Uz 2026. gada 13. oktobris
| | | |
|---|---|---|
| Kopienas reitings 2026 | 3. vieta no 28 | 14. vieta no 28 |
| Mediānā neto atdeve (XIRR) | 8,5% | 12,0% |
| Mediānais cash drag | 0,0% | 2,1% |
| Investori P2P Dash | 994 | 554 |
| Kopējā portfeļu vērtība | 10,8 milj. € | 3,58 milj. € |
| Kopā nopelnītie procenti | 644 tūkst. € | 963 tūkst. € |
Platformu fakti
| Dibināta | 2022 | 2016 |
| Galvenā mītne | 🇪🇪 Igaunija | 🇱🇻 Latvija |
| Regulēta | Jā | Jā |
| Atpirkšanas garantija | Nē | Jā |
| Otrreizējais tirgus | Nē | Nē |
| Auto-Invest | Jā | Jā |
Atdeve gadu pēc gada
Mediānas neto atdeve katrā kalendārajā gadā, no portfeļiem, kas seko katrai platformai.
Monefit
8,6%
Pēdējie 12 mēneši · Visā periodā 8,5%
144 investori
Viainvest
11,9%
Pēdējie 12 mēneši · Visā periodā 12,0%
171 investori
9,7%
12,7%
2023
7,9%
12,8%
2024
8,4%
12,1%
2025
9,0%
11,8%
2026
Viainvest bija priekšā 4 no 4 gadiem, par kuriem dati ir abām platformām.
Cik tālu investori ir viens no otra
Josla aptver vidējos 50 % investoru, atzīme ir mediāna.
Vidējie 50 % investoru: 7,7% – 9,6%
Mediānā neto atdeve (XIRR): 8,5%
Vidējie 50 % investoru: 11,3% – 12,6%
Mediānā neto atdeve (XIRR): 12,0%
Viainvest investori ir tuvāk viens otram: 1,2% starp 25. un 75. procentili, pretstatā 1,8%.
Uz kurieni plūst nauda
Iemaksas mīnus izmaksas katru mēnesi pēdējā gada laikā, visiem investoriem, kas seko katrai platformai.
+5 449 758 €
Neto plūsma, pēdējie 12 mēneši
+494 sekotie investori gada laikā
+154 428 €
Neto plūsma, pēdējie 12 mēneši
+142 sekotie investori gada laikā
Investori, kas seko abām
341 investori seko abām platformām.
34% Monefit investoru seko arī Viainvest.
62% Viainvest investoru seko arī Monefit.
Ko rāda dati
Mērot pēc īstiem portfeļiem P2P Dash, Viainvest pašlaik nodrošina augstāku neto atdeves mediānu: 12,0% pret 8,5% platformā Monefit.
Investoru noskaņojums pašlaik ir par labu Monefit: 67% norādīto stratēģiju ir “pievienot līdzekļus” vai “reinvestēt”, pret 53% platformā Viainvest.
Monefit ir lielākā platforma P2P Dash, kurai seko 994 investori, salīdzinot ar 554 platformā Viainvest.
Anonimizēti, katru nakti apkopoti kopienas dati no P2P Dash portfeļiem. Iepriekšējie rezultāti negarantē nākotnes rezultātus. Tas nav ieguldījumu padoms.
Biežāk uzdotie jautājumi
Atbildes balstītas uz anonimizētiem P2P Dash investoru kopienas datiem.
Kura platforma dod augstāku atdevi: Monefit vai Viainvest?
Starp P2P Dash investoriem Viainvest pašlaik uzrāda augstāku neto atdeves mediānu (XIRR): 12,0% pret 8,5% (uz 2026. gada 13. oktobris). Vidējie 50 % portfeļu nopelna 7,7% – 9,6% platformā Monefit un 11,3% – 12,6% platformā Viainvest.
Kurai pēdējā laikā veicas labāk, Monefit vai Viainvest?
Pēdējos 12 mēnešos Viainvest uzrāda augstāku mediānas neto atdevi: 11,9% pret 8,6%. Visā periodā tie ir 8,5% platformā Monefit un 12,0% platformā Viainvest (dati uz 2026. gada 13. oktobris).
Kur investori pašlaik iegulda jaunu naudu, Monefit vai Viainvest?
Uz 2026. gada 13. oktobris 67% norādīto stratēģiju platformā Monefit ir “pievienot līdzekļus” vai “reinvestēt”, pret 53% platformā Viainvest.
Vai investori izmanto Monefit un Viainvest vienlaikus?
341 investori P2P Dash seko abām platformām. 62% Viainvest investoru portfelī ir arī Monefit.
Kā salīdzināt savu atdevi platformās Monefit un Viainvest?
Bez maksas importējiet savu darījumu eksportus no abām platformām P2P Dash. Jūs iegūsiet savu patieso neto atdevi (XIRR), cash drag un ienākumus katrai platformai, tieši salīdzināmus vienā panelī.
Par šiem datiem: Šīs lapas skaitļi ir apkopoti no anonimizētiem datiem, ko P2P Dash lietotāji importē paši, un no platformu informācijas, ko uzturam manuāli. Mēs pārbaudām abus, taču nevaram garantēt, ka tie ir pilnīgi vai bez kļūdām. Pamanījāt kļūdu? Rakstiet uz tim@newnow.de, un mēs to izlabosim.
Jūsu paša skaitļi blakus
Bez maksas importējiet savus portfeļus no abām platformām, un P2P Dash parādīs jūsu patieso neto atdevi (XIRR), cash drag un ienākumus, katrai platformai un kopā.