Logi sisse Registreeru

Mintos vs Ventus Energy

Kumb platvorm toimib 2026. aastal paremini? Anonümiseeritud andmed tõelistest investorite portfellidest P2P Dashis: tootlus, meelestatus ja faktid kõrvuti.

Võrdlus lühidalt

Kõrgem mediaantootlus

16,5% edu

Paremad viimased 12 kuud

6,5% edu

Rohkem jälgitud investoreid

405 rohkem

Rohkem investoreid, kes raha lisavad

33,4% edu

Kogukonna andmed võrdluses

Seisuga 13. oktoober 2026

Mintos logo Mintos Ventus Energy logo Ventus Energy
Kogukonna edetabel 2026 15. koht 28-st 27. koht 28-st
Mediaan-puhastootlus (XIRR) 10,4% 26,9%
Mediaan cash drag 3,1% 0,5%
Investorid P2P Dashis 1103 698
Portfellide koguväärtus 10,1 mln € 8,96 mln €
Kokku teenitud intressid 3,48 mln € 1,48 mln €

Platvormide faktid

Asutatud 2015 2024
Peakorter 🇱🇻 Läti 🇪🇪 Eesti
Reguleeritud Jah Ei
Tagasiostgarantii Jah Ei
Järelturg Jah Ei
Auto-Invest Jah Ei

Tootlus aasta-aastalt

Mediaan-netotootlus kalendriaastate kaupa, portfellidest, mis kumbagi platvormi jälgivad.

Mintos

9,2%

Viimased 12 kuud · Kogu aeg 10,4%

267 investorit

Ventus Energy

15,7%

Viimased 12 kuud · Kogu aeg 26,9%

7 investorit

11,2%

29,3%

2025

8,6%

19,6%

2026

Mintos Ventus Energy

Ventus Energy oli ees 2 aastal 2-st, mille kohta on andmeid mõlemal platvormil.

Kui kaugel investorid üksteisest on

Riba katab keskmised 50 % investoritest, tähis on mediaan.

Mintos logo Mintos

Keskmised 50% investoritest: 8,6% – 12,1%

Mediaan-puhastootlus (XIRR): 10,4%

Ventus Energy logo Ventus Energy

Keskmised 50% investoritest: 24,9% – 30,9%

Mediaan-puhastootlus (XIRR): 26,9%

Mintos investorid on üksteisele lähemal: 3,5% 25. ja 75. protsentiili vahel, 6,0% asemel.

Mida investorid edasi plaanivad

Strateegia, mille iga investor platvormi kohta märkis, raha lisamisest väljumiseni.

Mintos logo Mintos

53% · Põhineb 289 märgitud strateegial

Ventus Energy logo Ventus Energy

19% · Põhineb 208 märgitud strateegial

Suurendada Reinvesteerida Hoida Vähendada Väljuda

Kuhu raha liigub

Sissemaksed miinus väljamaksed kuus viimase aasta jooksul, kõigi platvormi jälgivate investorite peale.

Mintos logo Mintos

+241 646 €

Netovoog, viimased 12 kuud

nov 2025 okt 2026

+283 jälgitud investorit aasta jooksul

Ventus Energy logo Ventus Energy

+1 716 334 €

Netovoog, viimased 12 kuud

nov 2025 okt 2026

+168 jälgitud investorit aasta jooksul

Sissevool Väljavool

Investorid, kes jälgivad mõlemat

437 investorit jälgib mõlemat platvormi.

40% Mintos investoritest jälgib ka platvormi Ventus Energy.

63% Ventus Energy investoritest jälgib ka platvormi Mintos.

Mida andmed ütlevad

Mõõdetuna tõeliste portfellide järgi P2P Dashis pakub Ventus Energy praegu kõrgemat netotootluse mediaani: 26,9% versus 10,4% platvormil Mintos.

Investorite meelestatus soosib praegu platvormi Mintos: 53% märgitud strateegiatest on „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 19% platvormil Ventus Energy.

Mintos on P2P Dashis suurem platvorm, mida jälgib 1103 investorit, võrreldes 698 investoriga platvormil Ventus Energy.

Anonümiseeritud, igal öösel koondatud kogukonnaandmed P2P Dashi portfellidest. Varasem tootlus ei taga tulevasi tulemusi. See ei ole investeerimisnõustamine.

Korduma kippuvad küsimused

Vastused põhinevad P2P Dashi investorite anonümiseeritud kogukonnaandmetel.

Kumb platvorm annab kõrgema tootluse: Mintos või Ventus Energy?

P2P Dashi investorite seas näitab Ventus Energy praegu kõrgemat netotootluse mediaani (XIRR): 26,9% versus 10,4% (seisuga 13. oktoober 2026). Keskmised 50 % portfellidest teenivad 8,6% – 12,1% platvormil Mintos ja 24,9% – 30,9% platvormil Ventus Energy.

Kummal on viimasel ajal paremini läinud, Mintos või Ventus Energy?

Viimase 12 kuu jooksul näitab Ventus Energy kõrgemat mediaan-netotootlust: 15,7% vs 9,2%. Kogu perioodi peale on need 10,4% platvormil Mintos ja 26,9% platvormil Ventus Energy (seisuga 13. oktoober 2026).

Kuhu investorid praegu uut raha paigutavad, Mintos või Ventus Energy?

Seisuga 13. oktoober 2026 on 53% märgitud strateegiatest platvormil Mintos „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 19% platvormil Ventus Energy.

Kas investorid kasutavad Mintos ja Ventus Energy korraga?

437 investorit P2P Dashis jälgib mõlemat platvormi. 63% Ventus Energy investoritest hoiab portfellis ka platvormi Mintos.

Kuidas võrrelda oma tootlust platvormidel Mintos ja Ventus Energy?

Importige oma tehingueksporid mõlemalt platvormilt tasuta P2P Dashi. Saate oma tegeliku netotootluse (XIRR), cash drag'i ja tulud platvormide kaupa, otse võrreldavad ühes töölauas.

Nende andmete kohta: Selle lehe arvud on koondatud anonümiseeritud andmetest, mille P2P Dashi kasutajad ise impordivad, ning platvormide andmetest, mida hoiame käsitsi ajakohasena. Kontrollime mõlemat, kuid ei saa tagada, et need on täielikud või veatud. Märkasid viga? Kirjuta aadressile tim@newnow.de ja me parandame selle.

Teie enda numbrid kõrvuti

Importige oma portfellid mõlemalt platvormilt tasuta ja P2P Dash näitab teie tegelikku netotootlust (XIRR), cash drag'i ja tulusid, platvormide kaupa ja koos.