Debitum vs Ventus Energy
Kumb platvorm toimib 2026. aastal paremini? Anonümiseeritud andmed tõelistest investorite portfellidest P2P Dashis: tootlus, meelestatus ja faktid kõrvuti.
Võrdlus lühidalt
Kogukonna andmed võrdluses
Seisuga 13. oktoober 2026
| | | |
|---|---|---|
| Kogukonna edetabel 2026 | 7. koht 28-st | 27. koht 28-st |
| Mediaan-puhastootlus (XIRR) | 15,3% | 26,9% |
| Mediaan cash drag | 2,0% | 0,5% |
| Investorid P2P Dashis | 918 | 698 |
| Portfellide koguväärtus | 6,06 mln € | 8,96 mln € |
| Kokku teenitud intressid | 756 tuh € | 1,48 mln € |
Platvormide faktid
| Asutatud | 2018 | 2024 |
| Peakorter | 🇱🇻 Läti | 🇪🇪 Eesti |
| Reguleeritud | Jah | Ei |
| Tagasiostgarantii | Jah | Ei |
| Järelturg | Ei | Ei |
| Auto-Invest | Jah | Ei |
Tootlus aasta-aastalt
Mediaan-netotootlus kalendriaastate kaupa, portfellidest, mis kumbagi platvormi jälgivad.
Debitum
14,9%
Viimased 12 kuud · Kogu aeg 15,3%
189 investorit
Ventus Energy
15,7%
Viimased 12 kuud · Kogu aeg 26,9%
7 investorit
14,5%
29,3%
2025
14,7%
19,6%
2026
Ventus Energy oli ees 2 aastal 2-st, mille kohta on andmeid mõlemal platvormil.
Kui kaugel investorid üksteisest on
Riba katab keskmised 50 % investoritest, tähis on mediaan.
Keskmised 50% investoritest: 13,7% – 17,5%
Mediaan-puhastootlus (XIRR): 15,3%
Keskmised 50% investoritest: 24,9% – 30,9%
Mediaan-puhastootlus (XIRR): 26,9%
Debitum investorid on üksteisele lähemal: 3,8% 25. ja 75. protsentiili vahel, 6,0% asemel.
Mida investorid edasi plaanivad
Strateegia, mille iga investor platvormi kohta märkis, raha lisamisest väljumiseni.
57% · Põhineb 263 märgitud strateegial
19% · Põhineb 208 märgitud strateegial
Kuhu raha liigub
Sissemaksed miinus väljamaksed kuus viimase aasta jooksul, kõigi platvormi jälgivate investorite peale.
+2 019 284 €
Netovoog, viimased 12 kuud
+328 jälgitud investorit aasta jooksul
+1 716 334 €
Netovoog, viimased 12 kuud
+168 jälgitud investorit aasta jooksul
Investorid, kes jälgivad mõlemat
457 investorit jälgib mõlemat platvormi.
50% Debitum investoritest jälgib ka platvormi Ventus Energy.
65% Ventus Energy investoritest jälgib ka platvormi Debitum.
Mida andmed ütlevad
Mõõdetuna tõeliste portfellide järgi P2P Dashis pakub Ventus Energy praegu kõrgemat netotootluse mediaani: 26,9% versus 15,3% platvormil Debitum.
Investorite meelestatus soosib praegu platvormi Debitum: 57% märgitud strateegiatest on „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 19% platvormil Ventus Energy.
Debitum on P2P Dashis suurem platvorm, mida jälgib 918 investorit, võrreldes 698 investoriga platvormil Ventus Energy.
Anonümiseeritud, igal öösel koondatud kogukonnaandmed P2P Dashi portfellidest. Varasem tootlus ei taga tulevasi tulemusi. See ei ole investeerimisnõustamine.
Korduma kippuvad küsimused
Vastused põhinevad P2P Dashi investorite anonümiseeritud kogukonnaandmetel.
Kumb platvorm annab kõrgema tootluse: Debitum või Ventus Energy?
P2P Dashi investorite seas näitab Ventus Energy praegu kõrgemat netotootluse mediaani (XIRR): 26,9% versus 15,3% (seisuga 13. oktoober 2026). Keskmised 50 % portfellidest teenivad 13,7% – 17,5% platvormil Debitum ja 24,9% – 30,9% platvormil Ventus Energy.
Kummal on viimasel ajal paremini läinud, Debitum või Ventus Energy?
Viimase 12 kuu jooksul näitab Ventus Energy kõrgemat mediaan-netotootlust: 15,7% vs 14,9%. Kogu perioodi peale on need 15,3% platvormil Debitum ja 26,9% platvormil Ventus Energy (seisuga 13. oktoober 2026).
Kuhu investorid praegu uut raha paigutavad, Debitum või Ventus Energy?
Seisuga 13. oktoober 2026 on 57% märgitud strateegiatest platvormil Debitum „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 19% platvormil Ventus Energy.
Kas investorid kasutavad Debitum ja Ventus Energy korraga?
457 investorit P2P Dashis jälgib mõlemat platvormi. 65% Ventus Energy investoritest hoiab portfellis ka platvormi Debitum.
Kuidas võrrelda oma tootlust platvormidel Debitum ja Ventus Energy?
Importige oma tehingueksporid mõlemalt platvormilt tasuta P2P Dashi. Saate oma tegeliku netotootluse (XIRR), cash drag'i ja tulud platvormide kaupa, otse võrreldavad ühes töölauas.
Nende andmete kohta: Selle lehe arvud on koondatud anonümiseeritud andmetest, mille P2P Dashi kasutajad ise impordivad, ning platvormide andmetest, mida hoiame käsitsi ajakohasena. Kontrollime mõlemat, kuid ei saa tagada, et need on täielikud või veatud. Märkasid viga? Kirjuta aadressile tim@newnow.de ja me parandame selle.
Teie enda numbrid kõrvuti
Importige oma portfellid mõlemalt platvormilt tasuta ja P2P Dash näitab teie tegelikku netotootlust (XIRR), cash drag'i ja tulusid, platvormide kaupa ja koos.