FF Forest
FF Forest on Läti metsandusplatvorm, mis avanes investoritele 2025. aastal ja mida juhib Riiast SIA FF Forest. Investorid ei rahasta kolmandaid laenuvõtjaid: nad laenavad FF Forestile endale või tema täielikult omatavale äriühingule, kes metsamaa ostab ja seda majandab. Intress tuleb puidust, maast endast ja süsinikukrediitidest, metsatööd teeb Timbro. Projektid on Lätis ja Leedus. Laenu tähtaeg on 24 kuud, järelturgu ei ole ja ainus väljumine enne tähtaega on ennetähtaegse väljumise taotlus pärast kuut kuud, mis makstakse tagasi vähendatud intressiga ja mida menetletakse seda aeglasemalt, mida rohkem laenuandjaid selle korraga esitab. Laen on samas järgus FF Foresti muude tagamata kohustustega; metsamaa ei ole laenuandjatele panditud. Platvorm töötab samal tehnilisel taristul nagu FinForta, sama omaniku krüptolaenuplatvorm.
Toeta meid, kasutades meie partnerlinki: sina saad tavaliselt boonuse ja meie komisjonitasu. Aitäh!
FF Forest päris numbrites
Anonümiseeritud statistika kõigist P2P Dashis jälgitavatest FF Forest portfellidest: päris investorite andmed, mitte platvormi turundusnumbrid.
Mediaan-puhastootlus (XIRR)
23,9%
Põhineb 30 investori portfellil
Keskmised 50% investoritest
Investorite meeleolu
Põhineb 129 märgitud strateegial
Portfellide koguväärtus
2 404 736 €
Investorid P2P Dashis
426
Kokku teenitud intressid
232 666 €
Mediaan cash drag
1,1%
Investeerimata raha osakaal
Olulised märkused
- Tehingutüüp "currency_convert" ei ole hetkel toetatud. On ebaselge, kas see esindab sissemakset/väljamakset või sisemist ülekannet (ilma operatsioonita)
- Kui kohtad seda või mõnda muud tundmatut tehingutüüpi, võta meiega ühendust aadressil tim@newnow.de, et saaksime selle toe lisada
Kas raha liigub platvormile FF Forest?
FF Forest investorite igakuised sissemaksed miinus väljamaksed P2P Dashis. Positiivne tähendab, et kogukond paigutab raha sisse, negatiivne, et võtab välja.
Netovoog, viimased 12 kuud
+1 475 464 €
426 investorit jälgib platvormi
Q3 2026 on FF Forest netokapitalivoo järgi 23. kohal 51 platvormist. Vaata kõiki Q3 2026 kapitalivoogusid →
Kuidas meeleolu platvormi FF Forest suhtes muutub?
Strateegiad, mida FF Forest investorid P2P Dashis märgivad, nädalast nädalasse. Igaüks valib iga platvormi jaoks ühe: suurendada, reinvesteerida, hoida, vähendada või väljuda.
Kogukonna skoor
Iga nädal, skaalal 0 kuni 100. Üle 50 kaaluvad plaanid raha juurde panna üles plaanid seda välja võtta, alla 50 on vastupidi. Tulbad allpool näitavad, kui paljud sel nädalal strateegiat muutsid ja mis suunas.
Kogukonna skoor
51
seisuga 1. nov 2026
Viimased 7 päeva
−4
- Ettevaatlikumad
- 8
- Enesekindlamad
- 1
26. okt kuni 1. nov 2026
Strateegiad ajas
Iga strateegia osa kõigist märgitud strateegiatest, nädalast nädalasse.
Näita kõiki nädalaid tabelina
| Nädal | Kogukonna skoor | Hääled | Enesekindlamad | Ettevaatlikumad | Uued hääled | Tühistatud | Suurendada | Reinvesteerida | Hoida | Vähendada | Väljuda |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26. okt kuni 1. nov 2026 | 51 | 129 | 1 | 8 | 3 | 0 | 16% | 9% | 52% | 10% | 13% |
| 19. okt kuni 25. okt 2026 | 55 | 126 | 0 | 1 | 2 | 2 | 18% | 10% | 53% | 10% | 9% |
| 12. okt kuni 18. okt 2026 | 56 | 126 | 0 | 3 | 2 | 1 | 18% | 11% | 53% | 10% | 8% |
| 5. okt kuni 11. okt 2026 | 56 | 125 | 0 | 1 | 6 | 0 | 20% | 11% | 51% | 10% | 8% |
| 28. sept kuni 4. okt 2026 | 58 | 119 | 3 | 1 | 6 | 0 | 21% | 13% | 50% | 10% | 7% |
| 21. sept kuni 27. sept 2026 | 57 | 113 | 3 | 3 | 0 | 0 | 20% | 12% | 50% | 12% | 6% |
| 14. sept kuni 20. sept 2026 | 57 | 113 | 1 | 1 | 2 | 0 | 19% | 13% | 51% | 9% | 7% |
| 7. sept kuni 13. sept 2026 | 58 | 111 | 2 | 1 | 3 | 2 | 20% | 14% | 52% | 7% | 7% |
| 31. aug kuni 6. sept 2026 | 58 | 110 | 1 | 2 | 3 | 1 | 20% | 13% | 53% | 7% | 7% |
| 24. aug kuni 30. aug 2026 | 58 | 108 | 0 | 1 | 2 | 0 | 19% | 13% | 53% | 8% | 6% |
| 17. aug kuni 23. aug 2026 | 58 | 106 | 0 | 0 | 2 | 0 | 19% | 14% | 52% | 8% | 7% |
| 10. aug kuni 16. aug 2026 | 58 | 104 | 1 | 0 | 2 | 0 | 19% | 14% | 51% | 9% | 7% |
| 3. aug kuni 9. aug 2026 | 57 | 102 | 1 | 0 | 2 | 0 | 18% | 16% | 51% | 9% | 7% |
| 27. juuli kuni 2. aug 2026 | 57 | 100 | 0 | 5 | 3 | 0 | 18% | 15% | 52% | 9% | 6% |
FF Forest investorid jälgivad ka
Osa FF Forest investoritest P2P Dashis, kes jälgivad ka neid platvorme: anonümiseeritud kogukonna andmed, kuvatakse ainult vähemalt 10 ühise investori korral.
Alternatiivid platvormile FF Forest
Sama varaklassi platvormid kogukonna edetabelist päris portfelliandmetega. Valitud numbrite, mitte komisjonitasude järgi.
Nende andmete kohta: Selle lehe arvud on koondatud anonümiseeritud andmetest, mille P2P Dashi kasutajad ise impordivad, ning platvormide andmetest, mida hoiame käsitsi ajakohasena. Kontrollime mõlemat, kuid ei saa tagada, et need on täielikud või veatud. Märkasid viga? Kirjuta aadressile tim@newnow.de ja me parandame selle.
Parimad P2P-platvormid 2026
Iga edetabel sellel lehel koondatakse 2093 investori päris anonüümitud portfelliandmetest ja arvutatakse igal öösel uuesti. Ei mingit toimetuse arvamust ega tasulisi kohti: järjestuse määravad ainult andmed.
Korduma kippuvad küsimused platvormi FF Forest kohta
Vastused põhinevad P2P Dashi investorite anonümiseeritud kogukonnaandmetel.
Mis on FF Forest?
FF Forest on ühisrahastuse (P2P) laenuplatvorm, asutatud 2025. aastal (peakontor: Läti). P2P Dashis impordivad investorid oma FF Forest kontoväljavõtted, et jälgida seal teenitud tegelikku netotootlust.
Millist tootlust investorid platvormil FF Forest tegelikult teenivad?
P2P Dashis jälgitava 30 FF Forest portfelli netotootluse mediaan (XIRR) on 23,9%. Keskmised 50 % investoritest teenivad 23,4% kuni 28,4% (seisuga 1. november 2026).
Kui palju investoreid jälgib platvormi FF Forest P2P Dashis?
426 investorit jälgivad oma FF Forest portfelle P2P Dashis, koguväärtusega 2 404 736 € ja kokku teenitud intressidega 232 666 €.
Kuidas FF Forest P2P-platvormide seas paikneb?
FF Forest on P2P Dashi kogukonna edetabelis 2026 kohal 22 / 29. Edetabel põhineb sellel, mida investorid ütlevad, et kavatsevad oma rahaga igal platvormil järgmisena teha.
Kas investorid praegu lisavad või võtavad platvormilt FF Forest raha välja?
129 märgitud strateegiast platvormi FF Forest kohta plaanib 25% raha juurde lisada või reinvesteerida, 52% kavatseb positsiooni hoida ja 23% plaanib vähendada või väljuda (seisuga 1. november 2026).
Kas FF Forest on reguleeritud?
Ei, FF Forest ei oma finantslitsentsi. Reguleerimata platvormid võivad pakkuda kõrgemaid intresse, kuid investoritel on väiksem kaitse, kui platvorm satub raskustesse.
Kas FF Forest pakub tagasiostugarantiid?
Ei, FF Forest ei paku tagasiostugarantiid, seega jääb iga investeeringu krediidirisk investori kanda.
Kuidas analüüsida oma FF Forest portfelli?
Ekspordi oma tehinguajalugu platvormilt FF Forest (excel) ja impordi see tasuta P2P Dashi. Saad oma tegeliku netotootluse (XIRR), cash drag'i, tuluprognoosid ja palju muud, kõigi oma P2P-platvormide kohta ühes töölauas.
Millised on platvormi FF Forest alternatiivid?
Kogukonna edetabeli põhjal on platvormi FF Forest lähimad alternatiivid samas varaklassis Lande, Debitum. Iga platvormi lehel on näha P2P Dashi kogukonna tõelised mediaantootlused ja investorite arv.