Inloggen Registreren

Income vs Quanloop

Welk platform presteert beter in 2026? Geanonimiseerde data uit echte beleggersportefeuilles op P2P Dash: rendement, sentiment en feiten naast elkaar.

Het duel in één oogopslag

Hoger mediaan rendement

2,6% voorsprong

Betere laatste 12 maanden

4,1% voorsprong

Meer gevolgde beleggers

253 meer

Meer beleggers die bijstorten

8,7% voorsprong

Communitydata vergeleken

Per 13 oktober 2026

Income logo Income Quanloop logo Quanloop
Communityranglijst 2026 Plaats 11 van 28 –
Mediaan nettorendement (XIRR) 12,0% 14,6%
Mediane cash drag 2,8% 0,0%
Beleggers op P2P Dash 379 126
Totale portefeuillewaarde € 1,96 mln. € 1,03 mln.
Totaal verdiende rente € 416K € 120K

Platformfeiten

Opgericht 2020 2020
Hoofdkantoor 🇪🇪 Estland 🇪🇪 Estland
Gereguleerd Nee Ja
Terugkoopgarantie Ja Nee
Secundaire markt Nee Nee
Auto-Invest Ja Ja

Rendement jaar voor jaar

Mediaan nettorendement per kalenderjaar, uit de portefeuilles die elk platform volgen.

Income

11,8%

Laatste 12 maanden · Sinds het begin 12,0%

125 beleggers

Quanloop

15,9%

Laatste 12 maanden · Sinds het begin 14,6%

13 beleggers

12,2%

15,3%

2022

13,6%

17,3%

2023

13,1%

17,0%

2024

11,9%

14,6%

2025

11,5%

14,1%

2026

Income Quanloop

Quanloop stond voor in 5 van de 5 jaren waarvoor beide platforms cijfers hebben.

Hoe ver beleggers uit elkaar liggen

De balk beslaat de middelste 50 % van de beleggers, de markering is de mediaan.

Income logo Income

Middelste 50% van de beleggers: 10,5% – 13,2%

Mediaan nettorendement (XIRR): 12,0%

Quanloop logo Quanloop

Middelste 50% van de beleggers: 13,4% – 16,2%

Mediaan nettorendement (XIRR): 14,6%

Wat beleggers van plan zijn

De strategie die elke belegger voor het platform opgaf, van bijstorten tot uitstappen.

Income logo Income

60% · Gebaseerd op 126 opgegeven strategieën

Quanloop logo Quanloop

68% · Gebaseerd op 44 opgegeven strategieën

Uitbreiden Herbeleggen Aanhouden Afbouwen Uitstappen

Waar het geld heen gaat

Stortingen min opnames per maand over het afgelopen jaar, over de beleggers die elk platform volgen.

Income logo Income

€ +464.052

Nettostroom, laatste 12 maanden

nov 2025 okt 2026

+89 gevolgde beleggers over het jaar

Quanloop logo Quanloop

€ +746.128

Nettostroom, laatste 12 maanden

nov 2025 okt 2026

+89 gevolgde beleggers over het jaar

Instroom Uitstroom

Beleggers die beide volgen

49 beleggers volgen beide platforms.

13% van de beleggers bij Income volgt ook Quanloop.

39% van de beleggers bij Quanloop volgt ook Income.

Wat de data zegt

Gemeten aan echte portefeuilles op P2P Dash levert Quanloop momenteel het hoogste mediane nettorendement: 14,6% tegenover 12,0% bij Income.

Het beleggerssentiment is momenteel in het voordeel van Quanloop: 68% van de opgegeven strategieën is “geld toevoegen” of “herinvesteren”, tegenover 60% bij Income.

Income is het grotere platform op P2P Dash, met 379 beleggers die het volgen tegenover 126 bij Quanloop.

Geanonimiseerde, elke nacht geaggregeerde communitydata uit P2P Dash-portefeuilles. In het verleden behaalde resultaten bieden geen garantie voor de toekomst. Dit is geen beleggingsadvies.

Veelgestelde vragen

Antwoorden op basis van geanonimiseerde communitydata van P2P Dash-beleggers.

Welk platform levert het hoogste rendement: Income of Quanloop?

Onder P2P Dash-beleggers toont Quanloop momenteel het hoogste mediane nettorendement (XIRR): 14,6% tegenover 12,0% (per 13 oktober 2026). De middelste 50 % van de portefeuilles verdient 10,5% – 13,2% bij Income en 13,4% – 16,2% bij Quanloop.

Wie doet het de laatste tijd beter, Income of Quanloop?

Over de laatste 12 maanden laat Quanloop het hogere mediane nettorendement zien: 15,9% tegenover 11,8%. Over de hele periode is dat 12,0% bij Income en 14,6% bij Quanloop (stand 13 oktober 2026).

Waar steken beleggers op dit moment nieuw geld in, Income of Quanloop?

Per 13 oktober 2026 is 60% van de opgegeven strategieën bij Income “geld toevoegen” of “herinvesteren”, tegenover 68% bij Quanloop.

Gebruiken beleggers Income en Quanloop tegelijk?

49 beleggers op P2P Dash volgen beide platforms. 39% van de beleggers bij Quanloop heeft ook Income in portefeuille.

Hoe vergelijk ik mijn eigen rendementen op Income en Quanloop?

Importeer je transactie-exports van beide platformen gratis in P2P Dash. Je krijgt je echte nettorendement (XIRR), cash drag en inkomsten per platform, direct vergelijkbaar in één dashboard.

Over deze data: De cijfers op deze pagina zijn samengesteld uit geanonimiseerde data die gebruikers van P2P Dash zelf importeren, aangevuld met platforminformatie die wij handmatig bijhouden. We controleren beide, maar kunnen niet garanderen dat ze volledig of foutloos zijn. Een fout gezien? Mail naar tim@newnow.de, dan corrigeren we die.

Je eigen cijfers naast elkaar

Importeer je portefeuilles van beide platformen gratis en P2P Dash toont je echte nettorendement (XIRR), cash drag en inkomsten, per platform en gecombineerd.