Inloggen Registreren

Hive5 vs Twino

Welk platform presteert beter in 2026? Geanonimiseerde data uit echte beleggersportefeuilles op P2P Dash: rendement, sentiment en feiten naast elkaar.

Het duel in één oogopslag

Hoger mediaan rendement

2,3% voorsprong

Betere laatste 12 maanden

1,8% voorsprong

Meer gevolgde beleggers

34 meer

Meer beleggers die bijstorten

2,6% voorsprong

Communitydata vergeleken

Per 13 oktober 2026

Hive5 logo Hive5 Twino logo Twino
Communityranglijst 2026 Plaats 13 van 28 Plaats 12 van 28
Mediaan nettorendement (XIRR) 14,0% 11,7%
Mediane cash drag 1,7% 2,2%
Beleggers op P2P Dash 276 310
Totale portefeuillewaarde € 1,28 mln. € 1,5 mln.
Totaal verdiende rente € 440K € 435K

Platformfeiten

Opgericht 2022 2015
Hoofdkantoor 🇭🇷 Kroatië 🇱🇻 Letland
Gereguleerd Nee Ja
Terugkoopgarantie Ja Nee
Secundaire markt Ja Ja
Auto-Invest Ja Ja

Rendement jaar voor jaar

Mediaan nettorendement per kalenderjaar, uit de portefeuilles die elk platform volgen.

Hive5

14,2%

Laatste 12 maanden · Sinds het begin 14,0%

49 beleggers

Twino

12,4%

Laatste 12 maanden · Sinds het begin 11,7%

60 beleggers

13,7%

11,3%

2023

13,7%

11,9%

2024

14,6%

12,2%

2025

13,6%

12,6%

2026

Hive5 Twino

Hive5 stond voor in 4 van de 4 jaren waarvoor beide platforms cijfers hebben.

Hoe ver beleggers uit elkaar liggen

De balk beslaat de middelste 50 % van de beleggers, de markering is de mediaan.

Hive5 logo Hive5

Middelste 50% van de beleggers: 12,9% – 14,5%

Mediaan nettorendement (XIRR): 14,0%

Twino logo Twino

Middelste 50% van de beleggers: 10,7% – 12,9%

Mediaan nettorendement (XIRR): 11,7%

Beleggers bij Hive5 liggen dichter bij elkaar: 1,6% tussen het 25e en 75e percentiel, tegenover 2,2%.

Wat beleggers van plan zijn

De strategie die elke belegger voor het platform opgaf, van bijstorten tot uitstappen.

Hive5 logo Hive5

51% · Gebaseerd op 70 opgegeven strategieën

Twino logo Twino

54% · Gebaseerd op 100 opgegeven strategieën

Uitbreiden Herbeleggen Aanhouden Afbouwen Uitstappen

Waar het geld heen gaat

Stortingen min opnames per maand over het afgelopen jaar, over de beleggers die elk platform volgen.

Hive5 logo Hive5

€ +501.772

Nettostroom, laatste 12 maanden

nov 2025 okt 2026

+115 gevolgde beleggers over het jaar

Twino logo Twino

€ +520.833

Nettostroom, laatste 12 maanden

nov 2025 okt 2026

+128 gevolgde beleggers over het jaar

Instroom Uitstroom

Beleggers die beide volgen

65 beleggers volgen beide platforms.

24% van de beleggers bij Hive5 volgt ook Twino.

21% van de beleggers bij Twino volgt ook Hive5.

Wat de data zegt

Gemeten aan echte portefeuilles op P2P Dash levert Hive5 momenteel het hoogste mediane nettorendement: 14,0% tegenover 11,7% bij Twino.

Het beleggerssentiment is momenteel in het voordeel van Twino: 54% van de opgegeven strategieën is “geld toevoegen” of “herinvesteren”, tegenover 51% bij Hive5.

Twino is het grotere platform op P2P Dash, met 310 beleggers die het volgen tegenover 276 bij Hive5.

Geanonimiseerde, elke nacht geaggregeerde communitydata uit P2P Dash-portefeuilles. In het verleden behaalde resultaten bieden geen garantie voor de toekomst. Dit is geen beleggingsadvies.

Veelgestelde vragen

Antwoorden op basis van geanonimiseerde communitydata van P2P Dash-beleggers.

Welk platform levert het hoogste rendement: Hive5 of Twino?

Onder P2P Dash-beleggers toont Hive5 momenteel het hoogste mediane nettorendement (XIRR): 14,0% tegenover 11,7% (per 13 oktober 2026). De middelste 50 % van de portefeuilles verdient 12,9% – 14,5% bij Hive5 en 10,7% – 12,9% bij Twino.

Wie doet het de laatste tijd beter, Hive5 of Twino?

Over de laatste 12 maanden laat Hive5 het hogere mediane nettorendement zien: 14,2% tegenover 12,4%. Over de hele periode is dat 14,0% bij Hive5 en 11,7% bij Twino (stand 13 oktober 2026).

Waar steken beleggers op dit moment nieuw geld in, Hive5 of Twino?

Per 13 oktober 2026 is 51% van de opgegeven strategieën bij Hive5 “geld toevoegen” of “herinvesteren”, tegenover 54% bij Twino.

Gebruiken beleggers Hive5 en Twino tegelijk?

65 beleggers op P2P Dash volgen beide platforms. 24% van de beleggers bij Hive5 heeft ook Twino in portefeuille.

Hoe vergelijk ik mijn eigen rendementen op Hive5 en Twino?

Importeer je transactie-exports van beide platformen gratis in P2P Dash. Je krijgt je echte nettorendement (XIRR), cash drag en inkomsten per platform, direct vergelijkbaar in één dashboard.

Over deze data: De cijfers op deze pagina zijn samengesteld uit geanonimiseerde data die gebruikers van P2P Dash zelf importeren, aangevuld met platforminformatie die wij handmatig bijhouden. We controleren beide, maar kunnen niet garanderen dat ze volledig of foutloos zijn. Een fout gezien? Mail naar tim@newnow.de, dan corrigeren we die.

Je eigen cijfers naast elkaar

Importeer je portefeuilles van beide platformen gratis en P2P Dash toont je echte nettorendement (XIRR), cash drag en inkomsten, per platform en gecombineerd.