Inloggen Registreren

Go & Grow vs Twino

Welk platform presteert beter in 2026? Geanonimiseerde data uit echte beleggersportefeuilles op P2P Dash: rendement, sentiment en feiten naast elkaar.

Het duel in één oogopslag

Hoger mediaan rendement

5,4% voorsprong

Betere laatste 12 maanden

6,4% voorsprong

Meer gevolgde beleggers

721 meer

Meer beleggers die bijstorten

16,5% voorsprong

Communitydata vergeleken

Per 13 oktober 2026

Go & Grow logo Go & Grow Twino logo Twino
Communityranglijst 2026 Plaats 2 van 28 Plaats 12 van 28
Mediaan nettorendement (XIRR) 6,3% 11,7%
Mediane cash drag 0,0% 2,2%
Beleggers op P2P Dash 1.031 310
Totale portefeuillewaarde € 10,2 mln. € 1,5 mln.
Totaal verdiende rente € 1,28 mln. € 435K

Platformfeiten

Opgericht 2018 2015
Hoofdkantoor 🇪🇪 Estland 🇱🇻 Letland
Gereguleerd Ja Ja
Terugkoopgarantie Nee Nee
Secundaire markt Nee Ja
Auto-Invest Ja Ja

Rendement jaar voor jaar

Mediaan nettorendement per kalenderjaar, uit de portefeuilles die elk platform volgen.

Go & Grow

6,0%

Laatste 12 maanden · Sinds het begin 6,3%

210 beleggers

Twino

12,4%

Laatste 12 maanden · Sinds het begin 11,7%

60 beleggers

6,7%

10,4%

2018

6,8%

9,9%

2019

6,8%

9,3%

2020

6,8%

10,0%

2021

6,8%

10,4%

2022

6,8%

11,3%

2023

6,8%

11,9%

2024

6,2%

12,2%

2025

6,0%

12,6%

2026

Go & Grow Twino

Twino stond voor in 9 van de 9 jaren waarvoor beide platforms cijfers hebben.

Hoe ver beleggers uit elkaar liggen

De balk beslaat de middelste 50 % van de beleggers, de markering is de mediaan.

Go & Grow logo Go & Grow

Middelste 50% van de beleggers: 6,0% – 6,6%

Mediaan nettorendement (XIRR): 6,3%

Twino logo Twino

Middelste 50% van de beleggers: 10,7% – 12,9%

Mediaan nettorendement (XIRR): 11,7%

Beleggers bij Go & Grow liggen dichter bij elkaar: 0,6% tussen het 25e en 75e percentiel, tegenover 2,2%.

Wat beleggers van plan zijn

De strategie die elke belegger voor het platform opgaf, van bijstorten tot uitstappen.

Go & Grow logo Go & Grow

70% · Gebaseerd op 288 opgegeven strategieën

Twino logo Twino

54% · Gebaseerd op 100 opgegeven strategieën

Uitbreiden Herbeleggen Aanhouden Afbouwen Uitstappen

Waar het geld heen gaat

Stortingen min opnames per maand over het afgelopen jaar, over de beleggers die elk platform volgen.

Go & Grow logo Go & Grow

€ +2.970.935

Nettostroom, laatste 12 maanden

nov 2025 okt 2026

+323 gevolgde beleggers over het jaar

Twino logo Twino

€ +520.833

Nettostroom, laatste 12 maanden

nov 2025 okt 2026

+128 gevolgde beleggers over het jaar

Instroom Uitstroom

Beleggers die beide volgen

223 beleggers volgen beide platforms.

22% van de beleggers bij Go & Grow volgt ook Twino.

72% van de beleggers bij Twino volgt ook Go & Grow.

Wat de data zegt

Gemeten aan echte portefeuilles op P2P Dash levert Twino momenteel het hoogste mediane nettorendement: 11,7% tegenover 6,3% bij Go & Grow.

Het beleggerssentiment is momenteel in het voordeel van Go & Grow: 70% van de opgegeven strategieën is “geld toevoegen” of “herinvesteren”, tegenover 54% bij Twino.

Go & Grow is het grotere platform op P2P Dash, met 1.031 beleggers die het volgen tegenover 310 bij Twino.

Geanonimiseerde, elke nacht geaggregeerde communitydata uit P2P Dash-portefeuilles. In het verleden behaalde resultaten bieden geen garantie voor de toekomst. Dit is geen beleggingsadvies.

Veelgestelde vragen

Antwoorden op basis van geanonimiseerde communitydata van P2P Dash-beleggers.

Welk platform levert het hoogste rendement: Go & Grow of Twino?

Onder P2P Dash-beleggers toont Twino momenteel het hoogste mediane nettorendement (XIRR): 11,7% tegenover 6,3% (per 13 oktober 2026). De middelste 50 % van de portefeuilles verdient 6,0% – 6,6% bij Go & Grow en 10,7% – 12,9% bij Twino.

Wie doet het de laatste tijd beter, Go & Grow of Twino?

Over de laatste 12 maanden laat Twino het hogere mediane nettorendement zien: 12,4% tegenover 6,0%. Over de hele periode is dat 6,3% bij Go & Grow en 11,7% bij Twino (stand 13 oktober 2026).

Waar steken beleggers op dit moment nieuw geld in, Go & Grow of Twino?

Per 13 oktober 2026 is 70% van de opgegeven strategieën bij Go & Grow “geld toevoegen” of “herinvesteren”, tegenover 54% bij Twino.

Gebruiken beleggers Go & Grow en Twino tegelijk?

223 beleggers op P2P Dash volgen beide platforms. 72% van de beleggers bij Twino heeft ook Go & Grow in portefeuille.

Hoe vergelijk ik mijn eigen rendementen op Go & Grow en Twino?

Importeer je transactie-exports van beide platformen gratis in P2P Dash. Je krijgt je echte nettorendement (XIRR), cash drag en inkomsten per platform, direct vergelijkbaar in één dashboard.

Over deze data: De cijfers op deze pagina zijn samengesteld uit geanonimiseerde data die gebruikers van P2P Dash zelf importeren, aangevuld met platforminformatie die wij handmatig bijhouden. We controleren beide, maar kunnen niet garanderen dat ze volledig of foutloos zijn. Een fout gezien? Mail naar tim@newnow.de, dan corrigeren we die.

Je eigen cijfers naast elkaar

Importeer je portefeuilles van beide platformen gratis en P2P Dash toont je echte nettorendement (XIRR), cash drag en inkomsten, per platform en gecombineerd.