Logi sisse Registreeru

Go & Grow vs Twino

Kumb platvorm toimib 2026. aastal paremini? Anonümiseeritud andmed tõelistest investorite portfellidest P2P Dashis: tootlus, meelestatus ja faktid kõrvuti.

Võrdlus lühidalt

Kõrgem mediaantootlus

5,4% edu

Paremad viimased 12 kuud

6,4% edu

Rohkem jälgitud investoreid

721 rohkem

Rohkem investoreid, kes raha lisavad

16,5% edu

Kogukonna andmed võrdluses

Seisuga 13. oktoober 2026

Go & Grow logo Go & Grow Twino logo Twino
Kogukonna edetabel 2026 2. koht 28-st 12. koht 28-st
Mediaan-puhastootlus (XIRR) 6,3% 11,7%
Mediaan cash drag 0,0% 2,2%
Investorid P2P Dashis 1031 310
Portfellide koguväärtus 10,2 mln € 1,5 mln €
Kokku teenitud intressid 1,28 mln € 435 tuh €

Platvormide faktid

Asutatud 2018 2015
Peakorter 🇪🇪 Eesti 🇱🇻 Läti
Reguleeritud Jah Jah
Tagasiostgarantii Ei Ei
Järelturg Ei Jah
Auto-Invest Jah Jah

Tootlus aasta-aastalt

Mediaan-netotootlus kalendriaastate kaupa, portfellidest, mis kumbagi platvormi jälgivad.

Go & Grow

6,0%

Viimased 12 kuud · Kogu aeg 6,3%

210 investorit

Twino

12,4%

Viimased 12 kuud · Kogu aeg 11,7%

60 investorit

6,7%

10,4%

2018

6,8%

9,9%

2019

6,8%

9,3%

2020

6,8%

10,0%

2021

6,8%

10,4%

2022

6,8%

11,3%

2023

6,8%

11,9%

2024

6,2%

12,2%

2025

6,0%

12,6%

2026

Go & Grow Twino

Twino oli ees 9 aastal 9-st, mille kohta on andmeid mõlemal platvormil.

Kui kaugel investorid üksteisest on

Riba katab keskmised 50 % investoritest, tähis on mediaan.

Go & Grow logo Go & Grow

Keskmised 50% investoritest: 6,0% – 6,6%

Mediaan-puhastootlus (XIRR): 6,3%

Twino logo Twino

Keskmised 50% investoritest: 10,7% – 12,9%

Mediaan-puhastootlus (XIRR): 11,7%

Go & Grow investorid on üksteisele lähemal: 0,6% 25. ja 75. protsentiili vahel, 2,2% asemel.

Mida investorid edasi plaanivad

Strateegia, mille iga investor platvormi kohta märkis, raha lisamisest väljumiseni.

Go & Grow logo Go & Grow

70% · Põhineb 288 märgitud strateegial

Twino logo Twino

54% · Põhineb 100 märgitud strateegial

Suurendada Reinvesteerida Hoida Vähendada Väljuda

Kuhu raha liigub

Sissemaksed miinus väljamaksed kuus viimase aasta jooksul, kõigi platvormi jälgivate investorite peale.

Go & Grow logo Go & Grow

+2 970 935 €

Netovoog, viimased 12 kuud

nov 2025 okt 2026

+323 jälgitud investorit aasta jooksul

Twino logo Twino

+520 833 €

Netovoog, viimased 12 kuud

nov 2025 okt 2026

+128 jälgitud investorit aasta jooksul

Sissevool Väljavool

Investorid, kes jälgivad mõlemat

223 investorit jälgib mõlemat platvormi.

22% Go & Grow investoritest jälgib ka platvormi Twino.

72% Twino investoritest jälgib ka platvormi Go & Grow.

Mida andmed ütlevad

Mõõdetuna tõeliste portfellide järgi P2P Dashis pakub Twino praegu kõrgemat netotootluse mediaani: 11,7% versus 6,3% platvormil Go & Grow.

Investorite meelestatus soosib praegu platvormi Go & Grow: 70% märgitud strateegiatest on „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 54% platvormil Twino.

Go & Grow on P2P Dashis suurem platvorm, mida jälgib 1031 investorit, võrreldes 310 investoriga platvormil Twino.

Anonümiseeritud, igal öösel koondatud kogukonnaandmed P2P Dashi portfellidest. Varasem tootlus ei taga tulevasi tulemusi. See ei ole investeerimisnõustamine.

Korduma kippuvad küsimused

Vastused põhinevad P2P Dashi investorite anonümiseeritud kogukonnaandmetel.

Kumb platvorm annab kõrgema tootluse: Go & Grow või Twino?

P2P Dashi investorite seas näitab Twino praegu kõrgemat netotootluse mediaani (XIRR): 11,7% versus 6,3% (seisuga 13. oktoober 2026). Keskmised 50 % portfellidest teenivad 6,0% – 6,6% platvormil Go & Grow ja 10,7% – 12,9% platvormil Twino.

Kummal on viimasel ajal paremini läinud, Go & Grow või Twino?

Viimase 12 kuu jooksul näitab Twino kõrgemat mediaan-netotootlust: 12,4% vs 6,0%. Kogu perioodi peale on need 6,3% platvormil Go & Grow ja 11,7% platvormil Twino (seisuga 13. oktoober 2026).

Kuhu investorid praegu uut raha paigutavad, Go & Grow või Twino?

Seisuga 13. oktoober 2026 on 70% märgitud strateegiatest platvormil Go & Grow „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 54% platvormil Twino.

Kas investorid kasutavad Go & Grow ja Twino korraga?

223 investorit P2P Dashis jälgib mõlemat platvormi. 72% Twino investoritest hoiab portfellis ka platvormi Go & Grow.

Kuidas võrrelda oma tootlust platvormidel Go & Grow ja Twino?

Importige oma tehingueksporid mõlemalt platvormilt tasuta P2P Dashi. Saate oma tegeliku netotootluse (XIRR), cash drag'i ja tulud platvormide kaupa, otse võrreldavad ühes töölauas.

Nende andmete kohta: Selle lehe arvud on koondatud anonümiseeritud andmetest, mille P2P Dashi kasutajad ise impordivad, ning platvormide andmetest, mida hoiame käsitsi ajakohasena. Kontrollime mõlemat, kuid ei saa tagada, et need on täielikud või veatud. Märkasid viga? Kirjuta aadressile tim@newnow.de ja me parandame selle.

Teie enda numbrid kõrvuti

Importige oma portfellid mõlemalt platvormilt tasuta ja P2P Dash näitab teie tegelikku netotootlust (XIRR), cash drag'i ja tulusid, platvormide kaupa ja koos.