Ielogoties Reģistrēties

Modena vs Viainvest

Kura platforma 2026. gadā darbojas labāk? Anonimizēti dati no īstiem investoru portfeļiem P2P Dash: atdeve, noskaņojums un fakti blakus.

Salīdzinājums īsumā

Augstāka mediānas atdeve

0,8% pārsvars

Labāki pēdējie 12 mēneši

2,7% pārsvars

Vairāk sekoto investoru

par 210 vairāk

Vairāk investoru, kas papildina

8,4% pārsvars

Kopienas datu salīdzinājums

Uz 2026. gada 13. oktobris

Modena logo Modena Viainvest logo Viainvest
Kopienas reitings 2026 8. vieta no 28 14. vieta no 28
Mediānā neto atdeve (XIRR) 11,1% 12,0%
Mediānais cash drag 0,0% 2,1%
Investori P2P Dash 344 554
Kopējā portfeļu vērtība 1,34 milj. € 3,58 milj. €
Kopā nopelnītie procenti 55,2 tūkst. € 963 tūkst. €

Platformu fakti

Dibināta 2019 2016
Galvenā mītne 🇪🇪 Igaunija 🇱🇻 Latvija
Regulēta Jā Jā
Atpirkšanas garantija Jā Jā
Otrreizējais tirgus Nē Nē
Auto-Invest Jā Jā

Atdeve gadu pēc gada

Mediānas neto atdeve katrā kalendārajā gadā, no portfeļiem, kas seko katrai platformai.

Modena

9,2%

Pēdējie 12 mēneši · Visā periodā 11,1%

26 investori

Viainvest

11,9%

Pēdējie 12 mēneši · Visā periodā 12,0%

171 investori

12,3%

12,1%

2025

11,3%

11,8%

2026

Modena Viainvest

Viainvest bija priekšā 1 no 2 gadiem, par kuriem dati ir abām platformām.

Cik tālu investori ir viens no otra

Josla aptver vidējos 50 % investoru, atzīme ir mediāna.

Modena logo Modena

Vidējie 50 % investoru: 9,6% – 13,7%

Mediānā neto atdeve (XIRR): 11,1%

Viainvest logo Viainvest

Vidējie 50 % investoru: 11,3% – 12,6%

Mediānā neto atdeve (XIRR): 12,0%

Viainvest investori ir tuvāk viens otram: 1,2% starp 25. un 75. procentili, pretstatā 4,1%.

Ko investori plāno darīt tālāk

Stratēģija, ko katrs investors norādīja platformai, no papildināšanas līdz iziešanai.

Modena logo Modena

62% · Balstīts uz 99 norādītajām stratēģijām

Viainvest logo Viainvest

53% · Balstīts uz 173 norādītajām stratēģijām

Palielināt Reinvestēt Turēt Samazināt Iziet

Uz kurieni plūst nauda

Iemaksas mīnus izmaksas katru mēnesi pēdējā gada laikā, visiem investoriem, kas seko katrai platformai.

Modena logo Modena

+1 083 688 €

Neto plūsma, pēdējie 12 mēneši

2025. g. nov. 2026. g. okt.

+245 sekotie investori gada laikā

Viainvest logo Viainvest

+154 428 €

Neto plūsma, pēdējie 12 mēneši

2025. g. nov. 2026. g. okt.

+142 sekotie investori gada laikā

Ieplūde Izplūde

Investori, kas seko abām

147 investori seko abām platformām.

43% Modena investoru seko arī Viainvest.

27% Viainvest investoru seko arī Modena.

Ko rāda dati

Mērot pēc īstiem portfeļiem P2P Dash, Viainvest pašlaik nodrošina augstāku neto atdeves mediānu: 12,0% pret 11,1% platformā Modena.

Investoru noskaņojums pašlaik ir par labu Modena: 62% norādīto stratēģiju ir “pievienot līdzekļus” vai “reinvestēt”, pret 53% platformā Viainvest.

Viainvest ir lielākā platforma P2P Dash, kurai seko 554 investori, salīdzinot ar 344 platformā Modena.

Anonimizēti, katru nakti apkopoti kopienas dati no P2P Dash portfeļiem. Iepriekšējie rezultāti negarantē nākotnes rezultātus. Tas nav ieguldījumu padoms.

Biežāk uzdotie jautājumi

Atbildes balstītas uz anonimizētiem P2P Dash investoru kopienas datiem.

Kura platforma dod augstāku atdevi: Modena vai Viainvest?

Starp P2P Dash investoriem Viainvest pašlaik uzrāda augstāku neto atdeves mediānu (XIRR): 12,0% pret 11,1% (uz 2026. gada 13. oktobris). Vidējie 50 % portfeļu nopelna 9,6% – 13,7% platformā Modena un 11,3% – 12,6% platformā Viainvest.

Kurai pēdējā laikā veicas labāk, Modena vai Viainvest?

Pēdējos 12 mēnešos Viainvest uzrāda augstāku mediānas neto atdevi: 11,9% pret 9,2%. Visā periodā tie ir 11,1% platformā Modena un 12,0% platformā Viainvest (dati uz 2026. gada 13. oktobris).

Kur investori pašlaik iegulda jaunu naudu, Modena vai Viainvest?

Uz 2026. gada 13. oktobris 62% norādīto stratēģiju platformā Modena ir “pievienot līdzekļus” vai “reinvestēt”, pret 53% platformā Viainvest.

Vai investori izmanto Modena un Viainvest vienlaikus?

147 investori P2P Dash seko abām platformām. 43% Modena investoru portfelī ir arī Viainvest.

Kā salīdzināt savu atdevi platformās Modena un Viainvest?

Bez maksas importējiet savu darījumu eksportus no abām platformām P2P Dash. Jūs iegūsiet savu patieso neto atdevi (XIRR), cash drag un ienākumus katrai platformai, tieši salīdzināmus vienā panelī.

Par šiem datiem: Šīs lapas skaitļi ir apkopoti no anonimizētiem datiem, ko P2P Dash lietotāji importē paši, un no platformu informācijas, ko uzturam manuāli. Mēs pārbaudām abus, taču nevaram garantēt, ka tie ir pilnīgi vai bez kļūdām. Pamanījāt kļūdu? Rakstiet uz tim@newnow.de, un mēs to izlabosim.

Jūsu paša skaitļi blakus

Bez maksas importējiet savus portfeļus no abām platformām, un P2P Dash parādīs jūsu patieso neto atdevi (XIRR), cash drag un ienākumus, katrai platformai un kopā.