Prisijungti Registruotis
Importuotojas atnaujintas: 2026 m. birželio 2 d.

NEO Finance

NEO Finance yra Lietuvos tarpusavio skolinimo platforma, įkurta 2014 m., specializuojasi vartojimo paskolose. Būstinė yra Vilniuje, viešai listinguojama Nasdaq First North nuo 2019 m., veikia Lietuvos banko visiškoje priežiūroje su elektroninių pinigų įstaigos (EMI) licencija — pirmoji Lietuvos P2P platforma, turinti šį leidimą, suteikiantį galimybę veikti visoje ES. Platforma orientuojasi į Lietuvos vartojimo kreditus, įskaitant asmenines paskolas, automobilių paskolas ir refinansavimą.

🇱🇹Lietuva·Įkurta 2014·Reguliuojama
Licencijos: EMInat. P2P-Lizenz (kein ECSP)
Auto-InvestAtpirkimo garantijaAntrinė rinka
NEO Finance
Bendruomenės duomenysDuomenys 2026 m. liepos 20 d.

NEO Finance tikrais skaičiais

Anonimizuota statistika iš visų P2P Dash sekamų NEO Finance portfelių — tikri investuotojų duomenys, o ne platformos rinkodaros skaičiai.

Grynosios grąžos mediana (XIRR)

11,3 %

Remiantis 8 investuotojų portfeliais

Vidurinieji 50 % investuotojų

6,7 %12,9 %

Investuotojų nuotaikos

Remiantis 6 nurodytomis strategijomis

Didinti50 %Reinvestuoti0 %Laikyti0 %Mažinti17 %Pasitraukti33 %

Bendra portfelių vertė

20 213 €

Investuotojai P2P Dash

12

Iš viso uždirbtos palūkanos

4 960 €

Cash drag mediana

5,4 %

Neinvestuotų lėšų dalis

Svarbios pastabos

  • Eksportas turi neteisingus datų formatus: "J" vietoj metų (pvz., "J-09-25 02:17:20")
  • Šias eilutes reikia rankiniu būdu ištaisyti prieš importą

Dažniausiai užduodami klausimai apie NEO Finance

Atsakymai pagrįsti anonimizuotais P2P Dash investuotojų bendruomenės duomenimis.

Kas yra NEO Finance?

NEO Finance yra tarpusavio skolinimo (P2P) platforma, įkurta 2014 m. (būstinė: Lietuva). P2P Dash investuotojai importuoja savo NEO Finance sąskaitų išrašus, kad stebėtų ten uždirbamą tikrąją grynąją grąžą.

Kokią grąžą investuotojai iš tikrųjų gauna su NEO Finance?

Iš 8 P2P Dash stebimų NEO Finance portfelių grynosios grąžos mediana (XIRR) yra 11,3 %. Vidurinieji 50 % investuotojų uždirba nuo 6,7 % iki 12,9 % (2026 m. liepos 20 d. duomenimis).

Kiek investuotojų stebi NEO Finance platformoje P2P Dash?

12 investuotojai stebi savo NEO Finance portfelius P2P Dash — bendra vertė 20 213 €, o iš viso uždirbta palūkanų 4 960 €.

Ar investuotojai šiuo metu deda pinigus į NEO Finance, ar juos atsiima?

Iš 6 nurodytų strategijų dėl NEO Finance 50 % planuoja papildyti lėšas arba reinvestuoti, 0 % ketina išlaikyti poziciją, o 50 % planuoja mažinti arba pasitraukti (2026 m. liepos 20 d. duomenimis).

Ar NEO Finance yra reguliuojama?

Taip, NEO Finance yra reguliuojama platforma, kurią prižiūri Bank of Lithuania.

Ar NEO Finance siūlo atpirkimo garantiją?

Taip, NEO Finance siūlo atpirkimo garantiją: jei paskola vėluoja ilgiau nei nustatytą laikotarpį, ji atperkama. Atminkite, kad garantija yra tik tokia stipri, kokia yra už jos stovinti šalis.

Kaip analizuoti savo NEO Finance portfelį?

Eksportuokite savo sandorių istoriją iš NEO Finance (csv) ir nemokamai importuokite ją į P2P Dash. Gausite savo tikrąją grynąją grąžą (XIRR), cash drag, pajamų prognozes ir dar daugiau — apie visas savo P2P platformas vienoje skydelyje.