Logi sisse Registreeru

Quanloop vs Viainvest

Kumb platvorm toimib 2026. aastal paremini? Anonümiseeritud andmed tõelistest investorite portfellidest P2P Dashis: tootlus, meelestatus ja faktid kõrvuti.

Võrdlus lühidalt

Kõrgem mediaantootlus

2,6% edu

Paremad viimased 12 kuud

4% edu

Rohkem jälgitud investoreid

428 rohkem

Rohkem investoreid, kes raha lisavad

15% edu

Kogukonna andmed võrdluses

Seisuga 13. oktoober 2026

Quanloop logo Quanloop Viainvest logo Viainvest
Kogukonna edetabel 2026 – 14. koht 28-st
Mediaan-puhastootlus (XIRR) 14,6% 12,0%
Mediaan cash drag 0,0% 2,1%
Investorid P2P Dashis 126 554
Portfellide koguväärtus 1,03 mln € 3,58 mln €
Kokku teenitud intressid 120 tuh € 963 tuh €

Platvormide faktid

Asutatud 2020 2016
Peakorter 🇪🇪 Eesti 🇱🇻 Läti
Reguleeritud Jah Jah
Tagasiostgarantii Ei Jah
Järelturg Ei Ei
Auto-Invest Jah Jah

Tootlus aasta-aastalt

Mediaan-netotootlus kalendriaastate kaupa, portfellidest, mis kumbagi platvormi jälgivad.

Quanloop

15,9%

Viimased 12 kuud · Kogu aeg 14,6%

13 investorit

Viainvest

11,9%

Viimased 12 kuud · Kogu aeg 12,0%

171 investorit

15,5%

11,6%

2021

15,3%

11,8%

2022

17,3%

12,7%

2023

17,0%

12,8%

2024

14,6%

12,1%

2025

14,1%

11,8%

2026

Quanloop Viainvest

Quanloop oli ees 6 aastal 6-st, mille kohta on andmeid mõlemal platvormil.

Kui kaugel investorid üksteisest on

Riba katab keskmised 50 % investoritest, tähis on mediaan.

Quanloop logo Quanloop

Keskmised 50% investoritest: 13,4% – 16,2%

Mediaan-puhastootlus (XIRR): 14,6%

Viainvest logo Viainvest

Keskmised 50% investoritest: 11,3% – 12,6%

Mediaan-puhastootlus (XIRR): 12,0%

Viainvest investorid on üksteisele lähemal: 1,2% 25. ja 75. protsentiili vahel, 2,8% asemel.

Mida investorid edasi plaanivad

Strateegia, mille iga investor platvormi kohta märkis, raha lisamisest väljumiseni.

Quanloop logo Quanloop

68% · Põhineb 44 märgitud strateegial

Viainvest logo Viainvest

53% · Põhineb 173 märgitud strateegial

Suurendada Reinvesteerida Hoida Vähendada Väljuda

Kuhu raha liigub

Sissemaksed miinus väljamaksed kuus viimase aasta jooksul, kõigi platvormi jälgivate investorite peale.

Quanloop logo Quanloop

+746 128 €

Netovoog, viimased 12 kuud

nov 2025 okt 2026

+89 jälgitud investorit aasta jooksul

Viainvest logo Viainvest

+154 428 €

Netovoog, viimased 12 kuud

nov 2025 okt 2026

+142 jälgitud investorit aasta jooksul

Sissevool Väljavool

Investorid, kes jälgivad mõlemat

51 investorit jälgib mõlemat platvormi.

40% Quanloop investoritest jälgib ka platvormi Viainvest.

9% Viainvest investoritest jälgib ka platvormi Quanloop.

Mida andmed ütlevad

Mõõdetuna tõeliste portfellide järgi P2P Dashis pakub Quanloop praegu kõrgemat netotootluse mediaani: 14,6% versus 12,0% platvormil Viainvest.

Investorite meelestatus soosib praegu platvormi Quanloop: 68% märgitud strateegiatest on „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 53% platvormil Viainvest.

Viainvest on P2P Dashis suurem platvorm, mida jälgib 554 investorit, võrreldes 126 investoriga platvormil Quanloop.

Anonümiseeritud, igal öösel koondatud kogukonnaandmed P2P Dashi portfellidest. Varasem tootlus ei taga tulevasi tulemusi. See ei ole investeerimisnõustamine.

Korduma kippuvad küsimused

Vastused põhinevad P2P Dashi investorite anonümiseeritud kogukonnaandmetel.

Kumb platvorm annab kõrgema tootluse: Quanloop või Viainvest?

P2P Dashi investorite seas näitab Quanloop praegu kõrgemat netotootluse mediaani (XIRR): 14,6% versus 12,0% (seisuga 13. oktoober 2026). Keskmised 50 % portfellidest teenivad 13,4% – 16,2% platvormil Quanloop ja 11,3% – 12,6% platvormil Viainvest.

Kummal on viimasel ajal paremini läinud, Quanloop või Viainvest?

Viimase 12 kuu jooksul näitab Quanloop kõrgemat mediaan-netotootlust: 15,9% vs 11,9%. Kogu perioodi peale on need 14,6% platvormil Quanloop ja 12,0% platvormil Viainvest (seisuga 13. oktoober 2026).

Kuhu investorid praegu uut raha paigutavad, Quanloop või Viainvest?

Seisuga 13. oktoober 2026 on 68% märgitud strateegiatest platvormil Quanloop „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 53% platvormil Viainvest.

Kas investorid kasutavad Quanloop ja Viainvest korraga?

51 investorit P2P Dashis jälgib mõlemat platvormi. 40% Quanloop investoritest hoiab portfellis ka platvormi Viainvest.

Kuidas võrrelda oma tootlust platvormidel Quanloop ja Viainvest?

Importige oma tehingueksporid mõlemalt platvormilt tasuta P2P Dashi. Saate oma tegeliku netotootluse (XIRR), cash drag'i ja tulud platvormide kaupa, otse võrreldavad ühes töölauas.

Nende andmete kohta: Selle lehe arvud on koondatud anonümiseeritud andmetest, mille P2P Dashi kasutajad ise impordivad, ning platvormide andmetest, mida hoiame käsitsi ajakohasena. Kontrollime mõlemat, kuid ei saa tagada, et need on täielikud või veatud. Märkasid viga? Kirjuta aadressile tim@newnow.de ja me parandame selle.

Teie enda numbrid kõrvuti

Importige oma portfellid mõlemalt platvormilt tasuta ja P2P Dash näitab teie tegelikku netotootlust (XIRR), cash drag'i ja tulusid, platvormide kaupa ja koos.