Logi sisse Registreeru

Crowdpear vs Viainvest

Kumb platvorm toimib 2026. aastal paremini? Anonümiseeritud andmed tõelistest investorite portfellidest P2P Dashis: tootlus, meelestatus ja faktid kõrvuti.

Võrdlus lühidalt

Kõrgem mediaantootlus

Liiga tasavägine

11,5% · 12,0%

Paremad viimased 12 kuud

1,3% edu

Rohkem jälgitud investoreid

457 rohkem

Rohkem investoreid, kes raha lisavad

6,3% edu

Kogukonna andmed võrdluses

Seisuga 13. oktoober 2026

Crowdpear logo Crowdpear Viainvest logo Viainvest
Kogukonna edetabel 2026 – 14. koht 28-st
Mediaan-puhastootlus (XIRR) 11,5% 12,0%
Mediaan cash drag 3,5% 2,1%
Investorid P2P Dashis 97 554
Portfellide koguväärtus 380 tuh € 3,58 mln €
Kokku teenitud intressid 54 tuh € 963 tuh €

Platvormide faktid

Asutatud 2021 2016
Peakorter 🇱🇹 Leedu 🇱🇻 Läti
Reguleeritud Jah Jah
Tagasiostgarantii Ei Jah
Järelturg Jah Ei
Auto-Invest Ei Jah

Tootlus aasta-aastalt

Mediaan-netotootlus kalendriaastate kaupa, portfellidest, mis kumbagi platvormi jälgivad.

Crowdpear

10,6%

Viimased 12 kuud · Kogu aeg 11,5%

26 investorit

Viainvest

11,9%

Viimased 12 kuud · Kogu aeg 12,0%

171 investorit

9,3%

12,7%

2023

12,7%

12,8%

2024

12,6%

12,1%

2025

9,7%

11,8%

2026

Crowdpear Viainvest

Viainvest oli ees 2 aastal 4-st, mille kohta on andmeid mõlemal platvormil.

Kui kaugel investorid üksteisest on

Riba katab keskmised 50 % investoritest, tähis on mediaan.

Crowdpear logo Crowdpear

Keskmised 50% investoritest: 10,0% – 13,9%

Mediaan-puhastootlus (XIRR): 11,5%

Viainvest logo Viainvest

Keskmised 50% investoritest: 11,3% – 12,6%

Mediaan-puhastootlus (XIRR): 12,0%

Viainvest investorid on üksteisele lähemal: 1,2% 25. ja 75. protsentiili vahel, 3,9% asemel.

Mida investorid edasi plaanivad

Strateegia, mille iga investor platvormi kohta märkis, raha lisamisest väljumiseni.

Crowdpear logo Crowdpear

59% · Põhineb 37 märgitud strateegial

Viainvest logo Viainvest

53% · Põhineb 173 märgitud strateegial

Suurendada Reinvesteerida Hoida Vähendada Väljuda

Kuhu raha liigub

Sissemaksed miinus väljamaksed kuus viimase aasta jooksul, kõigi platvormi jälgivate investorite peale.

Crowdpear logo Crowdpear

+101 049 €

Netovoog, viimased 12 kuud

nov 2025 okt 2026

+19 jälgitud investorit aasta jooksul

Viainvest logo Viainvest

+154 428 €

Netovoog, viimased 12 kuud

nov 2025 okt 2026

+142 jälgitud investorit aasta jooksul

Sissevool Väljavool

Investorid, kes jälgivad mõlemat

62 investorit jälgib mõlemat platvormi.

64% Crowdpear investoritest jälgib ka platvormi Viainvest.

11% Viainvest investoritest jälgib ka platvormi Crowdpear.

Mida andmed ütlevad

Mõlemad platvormid pakuvad praegu sarnast netotootluse mediaani: 11,5% platvormil Crowdpear versus 12,0% platvormil Viainvest.

Investorite meelestatus soosib praegu platvormi Crowdpear: 59% märgitud strateegiatest on „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 53% platvormil Viainvest.

Viainvest on P2P Dashis suurem platvorm, mida jälgib 554 investorit, võrreldes 97 investoriga platvormil Crowdpear.

Anonümiseeritud, igal öösel koondatud kogukonnaandmed P2P Dashi portfellidest. Varasem tootlus ei taga tulevasi tulemusi. See ei ole investeerimisnõustamine.

Korduma kippuvad küsimused

Vastused põhinevad P2P Dashi investorite anonümiseeritud kogukonnaandmetel.

Kumb platvorm annab kõrgema tootluse: Crowdpear või Viainvest?

P2P Dashi investorite seas näitab Viainvest praegu kõrgemat netotootluse mediaani (XIRR): 12,0% versus 11,5% (seisuga 13. oktoober 2026). Keskmised 50 % portfellidest teenivad 10,0% – 13,9% platvormil Crowdpear ja 11,3% – 12,6% platvormil Viainvest.

Kummal on viimasel ajal paremini läinud, Crowdpear või Viainvest?

Viimase 12 kuu jooksul näitab Viainvest kõrgemat mediaan-netotootlust: 11,9% vs 10,6%. Kogu perioodi peale on need 11,5% platvormil Crowdpear ja 12,0% platvormil Viainvest (seisuga 13. oktoober 2026).

Kuhu investorid praegu uut raha paigutavad, Crowdpear või Viainvest?

Seisuga 13. oktoober 2026 on 59% märgitud strateegiatest platvormil Crowdpear „raha lisada“ või „reinvesteerida“, versus 53% platvormil Viainvest.

Kas investorid kasutavad Crowdpear ja Viainvest korraga?

62 investorit P2P Dashis jälgib mõlemat platvormi. 64% Crowdpear investoritest hoiab portfellis ka platvormi Viainvest.

Kuidas võrrelda oma tootlust platvormidel Crowdpear ja Viainvest?

Importige oma tehingueksporid mõlemalt platvormilt tasuta P2P Dashi. Saate oma tegeliku netotootluse (XIRR), cash drag'i ja tulud platvormide kaupa, otse võrreldavad ühes töölauas.

Nende andmete kohta: Selle lehe arvud on koondatud anonümiseeritud andmetest, mille P2P Dashi kasutajad ise impordivad, ning platvormide andmetest, mida hoiame käsitsi ajakohasena. Kontrollime mõlemat, kuid ei saa tagada, et need on täielikud või veatud. Märkasid viga? Kirjuta aadressile tim@newnow.de ja me parandame selle.

Teie enda numbrid kõrvuti

Importige oma portfellid mõlemalt platvormilt tasuta ja P2P Dash näitab teie tegelikku netotootlust (XIRR), cash drag'i ja tulusid, platvormide kaupa ja koos.