Inloggen Registreren

Go & Grow vs Swaper

Welk platform presteert beter in 2026? Geanonimiseerde data uit echte beleggersportefeuilles op P2P Dash: rendement, sentiment en feiten naast elkaar.

Het duel in één oogopslag

Hoger mediaan rendement

7% voorsprong

Betere laatste 12 maanden

8,2% voorsprong

Meer gevolgde beleggers

690 meer

Meer beleggers die bijstorten

25,9% voorsprong

Communitydata vergeleken

Per 13 oktober 2026

Go & Grow logo Go & Grow Swaper logo Swaper
Communityranglijst 2026 Plaats 2 van 28 Plaats 22 van 28
Mediaan nettorendement (XIRR) 6,3% 13,3%
Mediane cash drag 0,0% 6,7%
Beleggers op P2P Dash 1.031 341
Totale portefeuillewaarde € 10,2 mln. € 2,95 mln.
Totaal verdiende rente € 1,28 mln. € 563K

Platformfeiten

Opgericht 2018 2016
Hoofdkantoor 🇪🇪 Estland 🇪🇪 Estland
Gereguleerd Ja Nee
Terugkoopgarantie Nee Ja
Secundaire markt Nee Ja
Auto-Invest Ja Ja

Rendement jaar voor jaar

Mediaan nettorendement per kalenderjaar, uit de portefeuilles die elk platform volgen.

Go & Grow

6,0%

Laatste 12 maanden · Sinds het begin 6,3%

210 beleggers

Swaper

14,2%

Laatste 12 maanden · Sinds het begin 13,3%

84 beleggers

6,7%

12,8%

2018

6,8%

11,7%

2019

6,8%

13,7%

2020

6,8%

13,3%

2021

6,8%

12,4%

2022

6,8%

13,5%

2023

6,8%

13,4%

2024

6,2%

12,9%

2025

6,0%

14,7%

2026

Go & Grow Swaper

Swaper stond voor in 9 van de 9 jaren waarvoor beide platforms cijfers hebben.

Hoe ver beleggers uit elkaar liggen

De balk beslaat de middelste 50 % van de beleggers, de markering is de mediaan.

Go & Grow logo Go & Grow

Middelste 50% van de beleggers: 6,0% – 6,6%

Mediaan nettorendement (XIRR): 6,3%

Swaper logo Swaper

Middelste 50% van de beleggers: 12,2% – 14,1%

Mediaan nettorendement (XIRR): 13,3%

Beleggers bij Go & Grow liggen dichter bij elkaar: 0,6% tussen het 25e en 75e percentiel, tegenover 1,9%.

Wat beleggers van plan zijn

De strategie die elke belegger voor het platform opgaf, van bijstorten tot uitstappen.

Go & Grow logo Go & Grow

70% · Gebaseerd op 288 opgegeven strategieën

Swaper logo Swaper

45% · Gebaseerd op 110 opgegeven strategieën

Uitbreiden Herbeleggen Aanhouden Afbouwen Uitstappen

Waar het geld heen gaat

Stortingen min opnames per maand over het afgelopen jaar, over de beleggers die elk platform volgen.

Go & Grow logo Go & Grow

€ +2.970.935

Nettostroom, laatste 12 maanden

nov 2025 okt 2026

+323 gevolgde beleggers over het jaar

Swaper logo Swaper

€ +829.568

Nettostroom, laatste 12 maanden

nov 2025 okt 2026

+60 gevolgde beleggers over het jaar

Instroom Uitstroom

Beleggers die beide volgen

184 beleggers volgen beide platforms.

18% van de beleggers bij Go & Grow volgt ook Swaper.

54% van de beleggers bij Swaper volgt ook Go & Grow.

Wat de data zegt

Gemeten aan echte portefeuilles op P2P Dash levert Swaper momenteel het hoogste mediane nettorendement: 13,3% tegenover 6,3% bij Go & Grow.

Het beleggerssentiment is momenteel in het voordeel van Go & Grow: 70% van de opgegeven strategieën is “geld toevoegen” of “herinvesteren”, tegenover 45% bij Swaper.

Go & Grow is het grotere platform op P2P Dash, met 1.031 beleggers die het volgen tegenover 341 bij Swaper.

Geanonimiseerde, elke nacht geaggregeerde communitydata uit P2P Dash-portefeuilles. In het verleden behaalde resultaten bieden geen garantie voor de toekomst. Dit is geen beleggingsadvies.

Veelgestelde vragen

Antwoorden op basis van geanonimiseerde communitydata van P2P Dash-beleggers.

Welk platform levert het hoogste rendement: Go & Grow of Swaper?

Onder P2P Dash-beleggers toont Swaper momenteel het hoogste mediane nettorendement (XIRR): 13,3% tegenover 6,3% (per 13 oktober 2026). De middelste 50 % van de portefeuilles verdient 6,0% – 6,6% bij Go & Grow en 12,2% – 14,1% bij Swaper.

Wie doet het de laatste tijd beter, Go & Grow of Swaper?

Over de laatste 12 maanden laat Swaper het hogere mediane nettorendement zien: 14,2% tegenover 6,0%. Over de hele periode is dat 6,3% bij Go & Grow en 13,3% bij Swaper (stand 13 oktober 2026).

Waar steken beleggers op dit moment nieuw geld in, Go & Grow of Swaper?

Per 13 oktober 2026 is 70% van de opgegeven strategieën bij Go & Grow “geld toevoegen” of “herinvesteren”, tegenover 45% bij Swaper.

Gebruiken beleggers Go & Grow en Swaper tegelijk?

184 beleggers op P2P Dash volgen beide platforms. 54% van de beleggers bij Swaper heeft ook Go & Grow in portefeuille.

Hoe vergelijk ik mijn eigen rendementen op Go & Grow en Swaper?

Importeer je transactie-exports van beide platformen gratis in P2P Dash. Je krijgt je echte nettorendement (XIRR), cash drag en inkomsten per platform, direct vergelijkbaar in één dashboard.

Over deze data: De cijfers op deze pagina zijn samengesteld uit geanonimiseerde data die gebruikers van P2P Dash zelf importeren, aangevuld met platforminformatie die wij handmatig bijhouden. We controleren beide, maar kunnen niet garanderen dat ze volledig of foutloos zijn. Een fout gezien? Mail naar tim@newnow.de, dan corrigeren we die.

Je eigen cijfers naast elkaar

Importeer je portefeuilles van beide platformen gratis en P2P Dash toont je echte nettorendement (XIRR), cash drag en inkomsten, per platform en gecombineerd.