Ielogoties Reģistrēties

Esketit vs Ventus Energy

Kura platforma 2026. gadā darbojas labāk? Anonimizēti dati no īstiem investoru portfeļiem P2P Dash: atdeve, noskaņojums un fakti blakus.

Salīdzinājums īsumā

Augstāka mediānas atdeve

15,4% pārsvars

Labāki pēdējie 12 mēneši

3,3% pārsvars

Vairāk sekoto investoru

par 330 vairāk

Vairāk investoru, kas papildina

9,8% pārsvars

Kopienas datu salīdzinājums

Uz 2026. gada 13. oktobris

Esketit logo Esketit Ventus Energy logo Ventus Energy
Kopienas reitings 2026 26. vieta no 28 27. vieta no 28
Mediānā neto atdeve (XIRR) 11,5% 26,9%
Mediānais cash drag 3,7% 0,5%
Investori P2P Dash 368 698
Kopējā portfeļu vērtība 1,84 milj. € 8,96 milj. €
Kopā nopelnītie procenti 588 tūkst. € 1,48 milj. €

Platformu fakti

Dibināta 2020 2024
Galvenā mītne 🇭🇷 Horvātija 🇪🇪 Igaunija
Regulēta Nē Nē
Atpirkšanas garantija Jā Nē
Otrreizējais tirgus Jā Nē
Auto-Invest Jā Nē

Atdeve gadu pēc gada

Mediānas neto atdeve katrā kalendārajā gadā, no portfeļiem, kas seko katrai platformai.

Esketit

12,4%

Pēdējie 12 mēneši · Visā periodā 11,5%

97 investori

Ventus Energy

15,7%

Pēdējie 12 mēneši · Visā periodā 26,9%

7 investori

11,3%

29,3%

2025

12,9%

19,6%

2026

Esketit Ventus Energy

Ventus Energy bija priekšā 2 no 2 gadiem, par kuriem dati ir abām platformām.

Cik tālu investori ir viens no otra

Josla aptver vidējos 50 % investoru, atzīme ir mediāna.

Esketit logo Esketit

Vidējie 50 % investoru: 10,8% – 12,4%

Mediānā neto atdeve (XIRR): 11,5%

Ventus Energy logo Ventus Energy

Vidējie 50 % investoru: 24,9% – 30,9%

Mediānā neto atdeve (XIRR): 26,9%

Esketit investori ir tuvāk viens otram: 1,6% starp 25. un 75. procentili, pretstatā 6,0%.

Ko investori plāno darīt tālāk

Stratēģija, ko katrs investors norādīja platformai, no papildināšanas līdz iziešanai.

Esketit logo Esketit

29% · Balstīts uz 117 norādītajām stratēģijām

Ventus Energy logo Ventus Energy

19% · Balstīts uz 208 norādītajām stratēģijām

Palielināt Reinvestēt Turēt Samazināt Iziet

Uz kurieni plūst nauda

Iemaksas mīnus izmaksas katru mēnesi pēdējā gada laikā, visiem investoriem, kas seko katrai platformai.

Esketit logo Esketit

+132 430 €

Neto plūsma, pēdējie 12 mēneši

2025. g. nov. 2026. g. okt.

+83 sekotie investori gada laikā

Ventus Energy logo Ventus Energy

+1 716 334 €

Neto plūsma, pēdējie 12 mēneši

2025. g. nov. 2026. g. okt.

+168 sekotie investori gada laikā

Ieplūde Izplūde

Investori, kas seko abām

160 investori seko abām platformām.

43% Esketit investoru seko arī Ventus Energy.

23% Ventus Energy investoru seko arī Esketit.

Ko rāda dati

Mērot pēc īstiem portfeļiem P2P Dash, Ventus Energy pašlaik nodrošina augstāku neto atdeves mediānu: 26,9% pret 11,5% platformā Esketit.

Investoru noskaņojums pašlaik ir par labu Esketit: 29% norādīto stratēģiju ir “pievienot līdzekļus” vai “reinvestēt”, pret 19% platformā Ventus Energy.

Ventus Energy ir lielākā platforma P2P Dash, kurai seko 698 investori, salīdzinot ar 368 platformā Esketit.

Anonimizēti, katru nakti apkopoti kopienas dati no P2P Dash portfeļiem. Iepriekšējie rezultāti negarantē nākotnes rezultātus. Tas nav ieguldījumu padoms.

Biežāk uzdotie jautājumi

Atbildes balstītas uz anonimizētiem P2P Dash investoru kopienas datiem.

Kura platforma dod augstāku atdevi: Esketit vai Ventus Energy?

Starp P2P Dash investoriem Ventus Energy pašlaik uzrāda augstāku neto atdeves mediānu (XIRR): 26,9% pret 11,5% (uz 2026. gada 13. oktobris). Vidējie 50 % portfeļu nopelna 10,8% – 12,4% platformā Esketit un 24,9% – 30,9% platformā Ventus Energy.

Kurai pēdējā laikā veicas labāk, Esketit vai Ventus Energy?

Pēdējos 12 mēnešos Ventus Energy uzrāda augstāku mediānas neto atdevi: 15,7% pret 12,4%. Visā periodā tie ir 11,5% platformā Esketit un 26,9% platformā Ventus Energy (dati uz 2026. gada 13. oktobris).

Kur investori pašlaik iegulda jaunu naudu, Esketit vai Ventus Energy?

Uz 2026. gada 13. oktobris 29% norādīto stratēģiju platformā Esketit ir “pievienot līdzekļus” vai “reinvestēt”, pret 19% platformā Ventus Energy.

Vai investori izmanto Esketit un Ventus Energy vienlaikus?

160 investori P2P Dash seko abām platformām. 43% Esketit investoru portfelī ir arī Ventus Energy.

Kā salīdzināt savu atdevi platformās Esketit un Ventus Energy?

Bez maksas importējiet savu darījumu eksportus no abām platformām P2P Dash. Jūs iegūsiet savu patieso neto atdevi (XIRR), cash drag un ienākumus katrai platformai, tieši salīdzināmus vienā panelī.

Par šiem datiem: Šīs lapas skaitļi ir apkopoti no anonimizētiem datiem, ko P2P Dash lietotāji importē paši, un no platformu informācijas, ko uzturam manuāli. Mēs pārbaudām abus, taču nevaram garantēt, ka tie ir pilnīgi vai bez kļūdām. Pamanījāt kļūdu? Rakstiet uz tim@newnow.de, un mēs to izlabosim.

Jūsu paša skaitļi blakus

Bez maksas importējiet savus portfeļus no abām platformām, un P2P Dash parādīs jūsu patieso neto atdevi (XIRR), cash drag un ienākumus, katrai platformai un kopā.