Esketit vs Nectaro
Kura platforma 2026. gadā darbojas labāk? Anonimizēti dati no īstiem investoru portfeļiem P2P Dash: atdeve, noskaņojums un fakti blakus.
Kopienas datu salīdzinājums
Uz 2026. gada 4. novembris
| Kopienas reitings 2026 | 27. vieta no 29 | 4. vieta no 29 |
| Mediānā neto atdeve (XIRR) | 11,5% | 16,1% |
| Mediānais cash drag | 3,7% | 1,3% |
| Investori P2P Dash | 385 | 579 |
| Kopējā portfeļu vērtība | 1,78 milj. € | 4,53 milj. € |
| Kopā nopelnītie procenti | 619 tūkst. € | 490 tūkst. € |
Platformu fakti
| Dibināta | 2020 | 2023 |
| Galvenā mītne | 🇭🇷 Horvātija | 🇱🇻 Latvija |
| Regulēta | Nē | Jā |
| Atpirkšanas garantija | Jā | Jā |
| Otrreizējais tirgus | Jā | Nē |
| Auto-Invest | Jā | Jā |
Atdeve gadu pēc gada
Mediānas neto atdeve katrā kalendārajā gadā, no portfeļiem, kas seko katrai platformai.
Esketit
12,4%
Pēdējie 12 mēneši · Visā periodā 11,5%
94 investori
Nectaro
15,3%
Pēdējie 12 mēneši · Visā periodā 16,1%
102 investori
11,1%
22,2%
2024
11,3%
17,0%
2025
12,8%
14,7%
2026
Nectaro bija priekšā 3 no 3 gadiem, par kuriem dati ir abām platformām.
Cik tālu investori ir viens no otra
Josla aptver vidējos 50 % investoru, atzīme ir mediāna.
Vidējie 50 % investoru: 10,9% – 12,4%
Mediānā neto atdeve (XIRR): 11,5%
Vidējie 50 % investoru: 14,4% – 18,6%
Mediānā neto atdeve (XIRR): 16,1%
Esketit investori ir tuvāk viens otram: 1,5% starp 25. un 75. procentili, pretstatā 4,2%.
Uz kurieni plūst nauda
Iemaksas mīnus izmaksas katru mēnesi pēdējā gada laikā, visiem investoriem, kas seko katrai platformai.
+62 775 €
Neto plūsma, pēdējie 12 mēneši
+87 sekotie investori gada laikā
+1 737 764 €
Neto plūsma, pēdējie 12 mēneši
+264 sekotie investori gada laikā
Investori, kas seko abām
220 investori seko abām platformām.
57% Esketit investoru seko arī Nectaro.
38% Nectaro investoru seko arī Esketit.
Ko rāda dati
Mērot pēc īstiem portfeļiem P2P Dash, Nectaro pašlaik nodrošina augstāku neto atdeves mediānu: 16,1% pret 11,5% platformā Esketit.
Investoru noskaņojums pašlaik ir par labu Nectaro: 61% norādīto stratēģiju ir “pievienot līdzekļus” vai “reinvestēt”, pret 27% platformā Esketit.
Nectaro ir lielākā platforma P2P Dash, kurai seko 579 investori, salīdzinot ar 385 platformā Esketit.
Anonimizēti, katru nakti apkopoti kopienas dati no P2P Dash portfeļiem. Iepriekšējie rezultāti negarantē nākotnes rezultātus. Tas nav ieguldījumu padoms.
Biežāk uzdotie jautājumi
Atbildes balstītas uz anonimizētiem P2P Dash investoru kopienas datiem.
Kura platforma dod augstāku atdevi: Esketit vai Nectaro?
Starp P2P Dash investoriem Nectaro pašlaik uzrāda augstāku neto atdeves mediānu (XIRR): 16,1% pret 11,5% (uz 2026. gada 4. novembris). Vidējie 50 % portfeļu nopelna 10,9% – 12,4% platformā Esketit un 14,4% – 18,6% platformā Nectaro.
Kurai pēdējā laikā veicas labāk, Esketit vai Nectaro?
Pēdējos 12 mēnešos Nectaro uzrāda augstāku mediānas neto atdevi: 15,3% pret 12,4%. Visā periodā tie ir 11,5% platformā Esketit un 16,1% platformā Nectaro (dati uz 2026. gada 4. novembris).
Kur investori pašlaik iegulda jaunu naudu, Esketit vai Nectaro?
Uz 2026. gada 4. novembris 27% norādīto stratēģiju platformā Esketit ir “pievienot līdzekļus” vai “reinvestēt”, pret 61% platformā Nectaro.
Vai investori izmanto Esketit un Nectaro vienlaikus?
220 investori P2P Dash seko abām platformām. 57% Esketit investoru portfelī ir arī Nectaro.
Kā salīdzināt savu atdevi platformās Esketit un Nectaro?
Bez maksas importē savu darījumu eksportus no abām platformām P2P Dash. Tu iegūsi savu patieso neto atdevi (XIRR), cash drag un ienākumus katrai platformai, tieši salīdzināmus vienā panelī.
Par šiem datiem: Šīs lapas skaitļi ir apkopoti no anonimizētiem datiem, ko P2P Dash lietotāji importē paši, un no platformu informācijas, ko uzturam manuāli. Mēs pārbaudām abus, taču nevaram garantēt, ka tie ir pilnīgi vai bez kļūdām. Pamanīji kļūdu? Raksti uz tim@newnow.de, un mēs to izlabosim.
Tavi skaitļi blakus
Bez maksas importē savus portfeļus no abām platformām, un P2P Dash parādīs tavu patieso neto atdevi (XIRR), cash drag un ienākumus, katrai platformai un kopā.