Zaloguj się Zarejestruj się

Estateguru vs Robocash

Która platforma radzi sobie lepiej w 2026? Zanonimizowane dane z prawdziwych portfeli inwestorów na P2P Dash: zwroty, nastroje i fakty obok siebie.

Pojedynek w skrócie

Wyższa mediana zwrotu

4,6% przewagi

Lepsze ostatnie 12 miesięcy

13,9% przewagi

Więcej śledzonych inwestorów

o 100 więcej

Więcej inwestorów dopłacających

28,9% przewagi

Dane społeczności w porównaniu

Stan na 13 października 2026

Estateguru logo Estateguru Robocash logo Robocash
Ranking społeczności 2026 28. miejsce na 28 25. miejsce na 28
Mediana stopy zwrotu netto (XIRR) 5,6% 10,2%
Mediana cash drag 4,8% 3,0%
Inwestorzy w P2P Dash 180 280
Łączna wartość portfeli 1,43 mln € 1,3 mln €
Łącznie zarobione odsetki 396 tys. € 769 tys. €

Fakty o platformach

Założona 2013 2017
Siedziba 🇪🇪 Estonia 🇭🇷 Chorwacja
Regulowany Tak Nie
Gwarancja odkupu Nie Tak
Rynek wtórny Tak Tak
Auto-Invest Tak Tak

Zwroty rok po roku

Mediana zwrotu netto w każdym roku kalendarzowym, z portfeli śledzących daną platformę.

Estateguru

-4,2%

Ostatnie 12 miesięcy · Cały okres 5,6%

36 inwestorów

Robocash

9,7%

Ostatnie 12 miesięcy · Cały okres 10,2%

68 inwestorów

7,7%

13,3%

2017

6,1%

11,0%

2018

9,5%

12,2%

2019

8,7%

12,5%

2020

8,7%

12,4%

2021

7,1%

12,4%

2022

6,4%

11,5%

2023

5,8%

10,3%

2024

1,5%

9,9%

2025

-4,8%

9,5%

2026

Estateguru Robocash

Robocash wypadła lepiej w 10 z 10 lat, dla których obie platformy mają dane.

Jak daleko od siebie są inwestorzy

Słupek obejmuje środkowe 50 % inwestorów, znacznik to mediana.

Estateguru logo Estateguru

Środkowe 50% inwestorów: 3,8% – 7,2%

Mediana stopy zwrotu netto (XIRR): 5,6%

Robocash logo Robocash

Środkowe 50% inwestorów: 9,2% – 11,3%

Mediana stopy zwrotu netto (XIRR): 10,2%

Inwestorzy na Robocash są bliżej siebie: 2,1% między 25. a 75. percentylem, wobec 3,4%.

Co inwestorzy planują dalej

Strategia, którą każdy inwestor podał dla platformy, od dopłat po wyjście.

Estateguru logo Estateguru

4% · Na podstawie 73 zadeklarowanych strategii

Robocash logo Robocash

33% · Na podstawie 100 zadeklarowanych strategii

Zwiększanie Reinwestycja Utrzymanie Redukcja Wyjście

Dokąd płyną pieniądze

Wpłaty minus wypłaty w każdym miesiącu ostatniego roku, wśród inwestorów śledzących daną platformę.

Estateguru logo Estateguru

+581 776 €

Przepływ netto, ostatnie 12 miesięcy

lis 2025 paź 2026

+4 śledzonych inwestorów w ciągu roku

Robocash logo Robocash

-163 937 €

Przepływ netto, ostatnie 12 miesięcy

lis 2025 paź 2026

+31 śledzonych inwestorów w ciągu roku

Wpłaty Wypłaty

Inwestorzy śledzący obie

78 inwestorów śledzi obie platformy.

43% inwestorów Estateguru śledzi także Robocash.

28% inwestorów Robocash śledzi także Estateguru.

Co mówią dane

Mierząc prawdziwymi portfelami na P2P Dash, Robocash osiąga obecnie wyższą medianę zwrotu netto: 10,2% wobec 5,6% na Estateguru.

Nastroje inwestorów sprzyjają obecnie Robocash: 33% zadeklarowanych strategii to „dopłacać” lub „reinwestować”, wobec 4% na Estateguru.

Robocash to większa platforma na P2P Dash, którą śledzi 280 inwestorów wobec 180 na Estateguru.

Zanonimizowane, agregowane co noc dane społeczności z portfeli P2P Dash. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów. To nie jest porada inwestycyjna.

Najczęstsze pytania

Odpowiedzi na podstawie zanonimizowanych danych społeczności inwestorów P2P Dash.

Która platforma daje wyższy zwrot: Estateguru czy Robocash?

Wśród inwestorów P2P Dash Robocash wykazuje obecnie wyższą medianę zwrotu netto (XIRR): 10,2% wobec 5,6% (stan na 13 października 2026). Środkowe 50 % portfeli zarabia 3,8% – 7,2% na Estateguru i 9,2% – 11,3% na Robocash.

Której ostatnio idzie lepiej, Estateguru czy Robocash?

W ostatnich 12 miesiącach Robocash pokazuje wyższą medianę zwrotu netto: 9,7% wobec -4,2%. W całym okresie jest to 5,6% na Estateguru i 10,2% na Robocash (dane z 13 października 2026).

Gdzie inwestorzy wpłacają teraz nowe pieniądze, Estateguru czy Robocash?

Na dzień 13 października 2026 4% zadeklarowanych strategii na Estateguru to „dopłacać” lub „reinwestować”, wobec 33% na Robocash.

Czy inwestorzy korzystają z Estateguru i Robocash jednocześnie?

78 inwestorów na P2P Dash śledzi obie platformy. 43% inwestorów Estateguru ma w portfelu także Robocash.

Jak porównać moje własne zwroty na Estateguru i Robocash?

Zaimportuj bezpłatnie eksporty transakcji z obu platform do P2P Dash. Otrzymasz swój rzeczywisty zwrot netto (XIRR), cash drag i przychody dla każdej platformy, bezpośrednio porównywalne w jednym panelu.

O tych danych: Liczby na tej stronie są agregowane z anonimowych danych, które użytkownicy P2P Dash sami importują, oraz z informacji o platformach, które utrzymujemy ręcznie. Sprawdzamy jedno i drugie, ale nie możemy zagwarantować, że są kompletne i wolne od błędów. Znalazłeś błąd? Napisz na tim@newnow.de, a go poprawimy.

Twoje własne liczby obok siebie

Zaimportuj bezpłatnie swoje portfele z obu platform, a P2P Dash pokaże Twój rzeczywisty zwrot netto (XIRR), cash drag i przychody, dla każdej platformy i łącznie.