Zaloguj się Zarejestruj się

Go & Grow vs Robocash

Która platforma radzi sobie lepiej w 2026? Zanonimizowane dane z prawdziwych portfeli inwestorów na P2P Dash: zwroty, nastroje i fakty obok siebie.

Pojedynek w skrócie

Wyższa mediana zwrotu

3,9% przewagi

Lepsze ostatnie 12 miesięcy

3,7% przewagi

Więcej śledzonych inwestorów

o 751 więcej

Więcej inwestorów dopłacających

37,5% przewagi

Dane społeczności w porównaniu

Stan na 13 października 2026

Go & Grow logo Go & Grow Robocash logo Robocash
Ranking społeczności 2026 2. miejsce na 28 25. miejsce na 28
Mediana stopy zwrotu netto (XIRR) 6,3% 10,2%
Mediana cash drag 0,0% 3,0%
Inwestorzy w P2P Dash 1031 280
Łączna wartość portfeli 10,2 mln € 1,3 mln €
Łącznie zarobione odsetki 1,28 mln € 769 tys. €

Fakty o platformach

Założona 2018 2017
Siedziba 🇪🇪 Estonia 🇭🇷 Chorwacja
Regulowany Tak Nie
Gwarancja odkupu Nie Tak
Rynek wtórny Nie Tak
Auto-Invest Tak Tak

Zwroty rok po roku

Mediana zwrotu netto w każdym roku kalendarzowym, z portfeli śledzących daną platformę.

Go & Grow

6,0%

Ostatnie 12 miesięcy · Cały okres 6,3%

210 inwestorów

Robocash

9,7%

Ostatnie 12 miesięcy · Cały okres 10,2%

68 inwestorów

6,7%

11,0%

2018

6,8%

12,2%

2019

6,8%

12,5%

2020

6,8%

12,4%

2021

6,8%

12,4%

2022

6,8%

11,5%

2023

6,8%

10,3%

2024

6,2%

9,9%

2025

6,0%

9,5%

2026

Go & Grow Robocash

Robocash wypadła lepiej w 9 z 9 lat, dla których obie platformy mają dane.

Jak daleko od siebie są inwestorzy

Słupek obejmuje środkowe 50 % inwestorów, znacznik to mediana.

Go & Grow logo Go & Grow

Środkowe 50% inwestorów: 6,0% – 6,6%

Mediana stopy zwrotu netto (XIRR): 6,3%

Robocash logo Robocash

Środkowe 50% inwestorów: 9,2% – 11,3%

Mediana stopy zwrotu netto (XIRR): 10,2%

Inwestorzy na Go & Grow są bliżej siebie: 0,6% między 25. a 75. percentylem, wobec 2,1%.

Co inwestorzy planują dalej

Strategia, którą każdy inwestor podał dla platformy, od dopłat po wyjście.

Go & Grow logo Go & Grow

70% · Na podstawie 288 zadeklarowanych strategii

Robocash logo Robocash

33% · Na podstawie 100 zadeklarowanych strategii

Zwiększanie Reinwestycja Utrzymanie Redukcja Wyjście

Dokąd płyną pieniądze

Wpłaty minus wypłaty w każdym miesiącu ostatniego roku, wśród inwestorów śledzących daną platformę.

Go & Grow logo Go & Grow

+2 970 935 €

Przepływ netto, ostatnie 12 miesięcy

lis 2025 paź 2026

+323 śledzonych inwestorów w ciągu roku

Robocash logo Robocash

-163 937 €

Przepływ netto, ostatnie 12 miesięcy

lis 2025 paź 2026

+31 śledzonych inwestorów w ciągu roku

Wpłaty Wypłaty

Inwestorzy śledzący obie

168 inwestorów śledzi obie platformy.

16% inwestorów Go & Grow śledzi także Robocash.

60% inwestorów Robocash śledzi także Go & Grow.

Co mówią dane

Mierząc prawdziwymi portfelami na P2P Dash, Robocash osiąga obecnie wyższą medianę zwrotu netto: 10,2% wobec 6,3% na Go & Grow.

Nastroje inwestorów sprzyjają obecnie Go & Grow: 70% zadeklarowanych strategii to „dopłacać” lub „reinwestować”, wobec 33% na Robocash.

Go & Grow to większa platforma na P2P Dash, którą śledzi 1031 inwestorów wobec 280 na Robocash.

Zanonimizowane, agregowane co noc dane społeczności z portfeli P2P Dash. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów. To nie jest porada inwestycyjna.

Najczęstsze pytania

Odpowiedzi na podstawie zanonimizowanych danych społeczności inwestorów P2P Dash.

Która platforma daje wyższy zwrot: Go & Grow czy Robocash?

Wśród inwestorów P2P Dash Robocash wykazuje obecnie wyższą medianę zwrotu netto (XIRR): 10,2% wobec 6,3% (stan na 13 października 2026). Środkowe 50 % portfeli zarabia 6,0% – 6,6% na Go & Grow i 9,2% – 11,3% na Robocash.

Której ostatnio idzie lepiej, Go & Grow czy Robocash?

W ostatnich 12 miesiącach Robocash pokazuje wyższą medianę zwrotu netto: 9,7% wobec 6,0%. W całym okresie jest to 6,3% na Go & Grow i 10,2% na Robocash (dane z 13 października 2026).

Gdzie inwestorzy wpłacają teraz nowe pieniądze, Go & Grow czy Robocash?

Na dzień 13 października 2026 70% zadeklarowanych strategii na Go & Grow to „dopłacać” lub „reinwestować”, wobec 33% na Robocash.

Czy inwestorzy korzystają z Go & Grow i Robocash jednocześnie?

168 inwestorów na P2P Dash śledzi obie platformy. 60% inwestorów Robocash ma w portfelu także Go & Grow.

Jak porównać moje własne zwroty na Go & Grow i Robocash?

Zaimportuj bezpłatnie eksporty transakcji z obu platform do P2P Dash. Otrzymasz swój rzeczywisty zwrot netto (XIRR), cash drag i przychody dla każdej platformy, bezpośrednio porównywalne w jednym panelu.

O tych danych: Liczby na tej stronie są agregowane z anonimowych danych, które użytkownicy P2P Dash sami importują, oraz z informacji o platformach, które utrzymujemy ręcznie. Sprawdzamy jedno i drugie, ale nie możemy zagwarantować, że są kompletne i wolne od błędów. Znalazłeś błąd? Napisz na tim@newnow.de, a go poprawimy.

Twoje własne liczby obok siebie

Zaimportuj bezpłatnie swoje portfele z obu platform, a P2P Dash pokaże Twój rzeczywisty zwrot netto (XIRR), cash drag i przychody, dla każdej platformy i łącznie.