Go & Grow vs Devon
Która platforma radzi sobie lepiej w 2026? Zanonimizowane dane z prawdziwych portfeli inwestorów na P2P Dash: zwroty, nastroje i fakty obok siebie.
Dane społeczności w porównaniu
Stan na 13 października 2026
| | | |
|---|---|---|
| Ranking społeczności 2026 | 2. miejsce na 28 | 20. miejsce na 28 |
| Mediana stopy zwrotu netto (XIRR) | 6,3% | 21,9% |
| Mediana cash drag | 0,0% | 0,4% |
| Inwestorzy w P2P Dash | 1031 | 341 |
| Łączna wartość portfeli | 10,2 mln € | 2,34 mln € |
| Łącznie zarobione odsetki | 1,28 mln € | 273 tys. € |
Fakty o platformach
| Założona | 2018 | 2025 |
| Siedziba | 🇪🇪 Estonia | 🇪🇪 Estonia |
| Regulowany | Tak | Nie |
| Gwarancja odkupu | Nie | Nie |
| Rynek wtórny | Nie | Nie |
| Auto-Invest | Tak | Nie |
Zwroty rok po roku
Mediana zwrotu netto w każdym roku kalendarzowym, z portfeli śledzących daną platformę.
Go & Grow
6,0%
Ostatnie 12 miesięcy · Cały okres 6,3%
210 inwestorów
Devon
17,9%
Ostatnie 12 miesięcy · Cały okres 21,9%
75 inwestorów
6,2%
24,9%
2025
6,0%
17,5%
2026
Devon wypadła lepiej w 2 z 2 lat, dla których obie platformy mają dane.
Jak daleko od siebie są inwestorzy
Słupek obejmuje środkowe 50 % inwestorów, znacznik to mediana.
Środkowe 50% inwestorów: 6,0% – 6,6%
Mediana stopy zwrotu netto (XIRR): 6,3%
Środkowe 50% inwestorów: 20,5% – 24,2%
Mediana stopy zwrotu netto (XIRR): 21,9%
Inwestorzy na Go & Grow są bliżej siebie: 0,6% między 25. a 75. percentylem, wobec 3,8%.
Dokąd płyną pieniądze
Wpłaty minus wypłaty w każdym miesiącu ostatniego roku, wśród inwestorów śledzących daną platformę.
+2 970 935 €
Przepływ netto, ostatnie 12 miesięcy
+323 śledzonych inwestorów w ciągu roku
+881 743 €
Przepływ netto, ostatnie 12 miesięcy
+125 śledzonych inwestorów w ciągu roku
Inwestorzy śledzący obie
214 inwestorów śledzi obie platformy.
21% inwestorów Go & Grow śledzi także Devon.
63% inwestorów Devon śledzi także Go & Grow.
Co mówią dane
Mierząc prawdziwymi portfelami na P2P Dash, Devon osiąga obecnie wyższą medianę zwrotu netto: 21,9% wobec 6,3% na Go & Grow.
Nastroje inwestorów sprzyjają obecnie Go & Grow: 70% zadeklarowanych strategii to „dopłacać” lub „reinwestować”, wobec 32% na Devon.
Go & Grow to większa platforma na P2P Dash, którą śledzi 1031 inwestorów wobec 341 na Devon.
Zanonimizowane, agregowane co noc dane społeczności z portfeli P2P Dash. Wyniki z przeszłości nie gwarantują przyszłych rezultatów. To nie jest porada inwestycyjna.
Najczęstsze pytania
Odpowiedzi na podstawie zanonimizowanych danych społeczności inwestorów P2P Dash.
Która platforma daje wyższy zwrot: Go & Grow czy Devon?
Wśród inwestorów P2P Dash Devon wykazuje obecnie wyższą medianę zwrotu netto (XIRR): 21,9% wobec 6,3% (stan na 13 października 2026). Środkowe 50 % portfeli zarabia 6,0% – 6,6% na Go & Grow i 20,5% – 24,2% na Devon.
Której ostatnio idzie lepiej, Go & Grow czy Devon?
W ostatnich 12 miesiącach Devon pokazuje wyższą medianę zwrotu netto: 17,9% wobec 6,0%. W całym okresie jest to 6,3% na Go & Grow i 21,9% na Devon (dane z 13 października 2026).
Gdzie inwestorzy wpłacają teraz nowe pieniądze, Go & Grow czy Devon?
Na dzień 13 października 2026 70% zadeklarowanych strategii na Go & Grow to „dopłacać” lub „reinwestować”, wobec 32% na Devon.
Czy inwestorzy korzystają z Go & Grow i Devon jednocześnie?
214 inwestorów na P2P Dash śledzi obie platformy. 63% inwestorów Devon ma w portfelu także Go & Grow.
Jak porównać moje własne zwroty na Go & Grow i Devon?
Zaimportuj bezpłatnie eksporty transakcji z obu platform do P2P Dash. Otrzymasz swój rzeczywisty zwrot netto (XIRR), cash drag i przychody dla każdej platformy, bezpośrednio porównywalne w jednym panelu.
O tych danych: Liczby na tej stronie są agregowane z anonimowych danych, które użytkownicy P2P Dash sami importują, oraz z informacji o platformach, które utrzymujemy ręcznie. Sprawdzamy jedno i drugie, ale nie możemy zagwarantować, że są kompletne i wolne od błędów. Znalazłeś błąd? Napisz na tim@newnow.de, a go poprawimy.
Twoje własne liczby obok siebie
Zaimportuj bezpłatnie swoje portfele z obu platform, a P2P Dash pokaże Twój rzeczywisty zwrot netto (XIRR), cash drag i przychody, dla każdej platformy i łącznie.